Za upit zadnjih 15 dana pronađeno 6781 oglasa

PRODAJA STANOVA NOVI SAD, JEDNOIPOSOBAN STAN 43m2, NOVOGRADNJA, NAMEŠTEN, TERA

Telep, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad, moderan i kompletno opremljen jednoiposoban stan površine 43 m2, smešten u novijoj zgradi na mirnoj i... više

137.700€ (3 202 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 43m²
  • 3/5 spratova

Prodaja kuća Beograd Zvezdara – Učiteljsko naselje, kuća 108m², dvorište

Učiteljsko Naselje, Zvezdara, Beograd

Prodaja kuća Beograd – u ponudi je porodična kuća na Zvezdari, Učiteljsko naselje, ukupne površine 108m² (uknjiženo 84m²), smeštena u mirnoj... više

185.000€ (1 712 €/m²)

  • 108m²
  • .sprat

Prodaja stanova Inđija – Dvosoban stan 52m², novogradnja, Dunavska, podno g

Inđija

Prodaja stanova Inđija – u ponudi je nov, neuseljavan dvosoban stan površine 52m², smešten u novogradnji iz 2026. godine, u Dunavskoj ulici,... više

101.765€ (1 957 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 52m²
  • vp.sprat

Dvosoban stan 55 m², Novi Sad, Železnička stanica, 10/11 sprat

Železnička stanica (NS), Novi Sad

Prodaje se dvosoban stan od 55m2 u mirnoj sporednoj ulici Gagarinove, u delu grada Železnička stanica, Novi Sad. Stan se nalazi na 10. spratu... više

145.860€ (2 652 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 55m²
  • 10/11 spratova

Prodaja stanova Novi Sad Dvosoban stan u Adicama, odlična lokacija, završetak

Adice, Novi Sad

Opis oglasa: Prodaja stana u Adicama po fenomenalnoj ceni! U ponudi je dvosoban stan u izgradnji, u mirnom delu Novog Sada, idealan za porodičan... više

97.720€ (2 220 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 44m²
  • 2/2 spratova

Prodaja stanova Beograd – dvosoban stan 41m² (49m²), Vidikovac, kompletno r

Vidikovački venac, Rakovica, Beograd

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, potpuno renoviran i funkcionalan dvosoban stan na Vidikovcu (opština Rakovica). Stan je uknjižen 1/1... više

190.000€ (3 958 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 48m²
  • 1/7 spratova

PRODAJA TROSOBNOG STANA – LIMAN 1, NOVI SAD, 78m2, NAMEŠTEN

Liman 1, Novi Sad

Na prodaju trosoban stan u Novom Sadu, Liman 1, u ulici Vladislava Kaćanskog, površine 78m². Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku kada... više

250.000€ (3 205 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 78m²
  • vp.sprat

Prodaja dvosobnog renoviranog stana sa terasom Cara Dušana 43m2

Cara Dušana, Novi Sad

U ponudi je prodaja dvosobnog stana površine 43m2 u Novom Sadu. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku u okviru prodaje stanova Novi Sad,... više

125.970€ (2 929 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 43m²
  • 1.sprat

PRODAJA LOKALA NOVI SAD CENTAR – PARIŠKI MAGAZIN 25m2, ODLIČNA LOKACIJA ZA

Centar, Novi Sad

Prodaja lokala u Novom Sadu, u samom centru grada – Pariski magazin. U ponudi je poslovni prostor površine 25m², smešten na prvom spratu jedne... više

50.470€ (2 018 €/m²)

  • 25m²
  • 1.sprat

Prodaje se kuća u Rumenki, 145m2, 13a

Rumenka, Novi Sad

Na prodaju porodična kuća na odličnoj lokaciji, u jednoj od glavnih ulica u Rumenki. Ova nekretnina predstavlja idealnu priliku za porodični... više

203.999€ (1 406 €/m²)

  • 145m²
  • .sprat

Prodaje se kuća u Beški, 120m2

Beška, Okolina, Inđija

Prodaja kuća Beška – na prodaju porodična kuća površine 120 m² (Pr + 1) sa prostranim placem od 20 ari, smeštena u centru mesta Beška, na svega... više

71.400€ (595 €/m²)

  • 120m²
  • .sprat

Prodaje se trosoban stan na Novom Naselju - 62m2

Novo Naselje, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – na prodaju trosoban stan površine 60 m² na traženoj lokaciji Novo Naselje. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku... više

147.900€ (2 385 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 62m²
  • .sprat