Ravno Selo, Okolina, Vrbas
Vrbas, Ravno selo - Sutjeska kuća, 240m2 (terase 60m2), PSUT+PR+VPR+I, EG, inverter klime, telefon, interfon, video nadzor, podrum, parking,... više
189.000€ (787 €/m²)
Palata pravde, Savski Venac, Beograd
Savski venac, Palata pravde - Durmitorska PP, 52m2, PR/7 Prodaje se poslovni prostor kod Beograda na vodi. Nalazi se u prizemlju zgrade. Potpuno... više
145.000€ (2 788 €/m²)
Poskurice, Kragujevac, Kragujevac
Prodaje se njiva u Poskuricama pored puta na samo par kilometara od grada od 23.54 ari.Vlasništvo 1 kroz 1. Zemljište je poljoprivredno treća... više
20.000€ (8 €/m²)
Hram Sv. Save, Vračar, Beograd
Vračar, Hram Svetog Save - Stojana Protića 4.0, 158m2 (terasa 29m2), 1/5, CG, klima, lift, video nadzor Odličan, svetao četvorosoban stan... više
825.000€ (5 221 €/m²)
Bubanj, Kragujevac, Kragujevac
Prodaje se lokal od 75 m2 na veoma prometnoj lokaciji u blizini Bolnice, Studentskog doma , Srednjih škola. Lokal se nalazi u sklopu poslovnog... više
230.000€ (3 066 €/m²)
Centar, Ćuprija
Prodaje se funkcionalan stan u samom centru Ćuprije, površine 57 m², uz pripadajući podrum. Prostor je odlično organizovan i sastoji se od dve... više
55.000€ (964 €/m²)
Sisevac, Okolina, Paraćin
Na prodaju plac u Sisevcu, površine 40,35 ari, koji se sastoji iz dve parcele, u mirnom i prirodnom okruženju – idealan za izgradnju kuće, vikendice... više
54.000€ 0 €/m²)
Gornje Jarušice, Kragujevac, Kragujevac
Na prodaju plantaža lešnika na 5,12 ha u selu Cerovac kod Kragujevca, po ceni od 300 000 evra. Do plantaže (postoje dva ulaza) se dolazi sa... više
300.000€ (5 €/m²)
Centar, Jagodina
Ova neverovatna ponuda se nalazi u srcu Jagodine ali van buke a sve vam je na dohvat ruku. Stan je po strukturi garsonjera sa dnevnim boravkom... više
54.150€ (1 504 €/m²)
Vranje
Prodajemo izuzetan, luksuzan, kompletno namešten duplex - porodičan stan u užem centru grada, u odličnoj zgradi novije gradnje, opremljen po... više
174.000€ (1 000 €/m²)
Ogledna stanica, Vranje
Projekat OGLED 2 - Vranje, novi stambeni kompleks od 11 kuća sa okućnicom - 7 kuća u nizu i 4 samostalne. Izgradnja po sistemu „KLJUČ U RUKE“... više
79.000€ (963 €/m²)
BUDVA (Centar), Budva
Prodajemo predivan stan u Budvi, površine 79m² sa velikom garazom, smešten na uzvišenju, samo 1,7 km od mora. Ova lokacija pruža savršen balans... više
180.000€ (2 278 €/m²)