Za upit zadnjih 15 dana pronađeno 6778 oglasa

Prodaja dvosobnog stana Novi Sad – Bulevar Evrope, 40m2

Bulevar Evrope, Novi Sad

Prodaje se stan na Bulevar Evrope, nova Detelinara Na odličnoj lokaciji prodaje se kompletno opremljen i moderno namešten dvosoban stan površine... više

118.450€ (2 961 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 40m²
  • 1.sprat

POSLOVNI PROSTOR / APARTMAN

Centar, Sombor

Prodaje se poslovni prostor / apartman u Somboru, nedaleko od samog centra grada! Ukupne površine 18 m² + 7 m² galerije, idealan za apartmanski... više

25.300€ (1 405 €/m²)

  • 18m²
  • Prizemlje

Vikendica, 10 ari plac,Vinik

Vinik, Pantelej, Niš

Na prodaju nezavrsena vikendica na Viniku pored auto puta, sa pogledom na grad. Vikendica se sastoji od prizemlja... više

110.000€ (948 €/m²)

  • 116m²
  • Prizemlje

Pametna Kupovina – Stan u Novoj Zgradi sa Povraćajem PDV-a

Vrnjačka Banja

Rok završetka: mart 2026. | Moguć povraćaj PDV-a U ponudi je jednosoban stan u kvalitetnoj novogradnji koja je u izgradnji u jednoj od najlepših... više

72.300€ (1 763 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 41m²
  • 1/4 spratova

Dve kuće na prodaju

Raševica, Okolina, Paraćin

ODLIČNO seosko domaćinstvo u Raševici - opština Paraćin Na placu se nalazi stara kuća koja zahteva ulaganja i nova, nedovršena prostrana kuća.... više

18.000€ (64 €/m²)

  • 280m²
  • Prizemlje/2 spratova

Odlična kuća, novija gradnja

Trnava, Jagodina

*Gas prošao pored kuće *Kuća se nalazi na glavnom putu, odličan prilaz placu i kući *Kuća je useljiva i u super stanju više

120.000€ (400 €/m²)

  • 300m²
  • /2 spratova

Kuća 108m2, 37 ari placa, Grabovac, Obrenovac - 40000e

Grabovac, Obrenovac, Beograd

Na prodaju nezavrsena kuća – Pr+1 u Grabovcu bruto gradjevinske povšine 107.88m2 na placu od 37.40ari. Kuća se sastoji iz dve etaže,koje... više

40.000€ (370 €/m²)

  • 108m²
  • .sprat

Kuća 250 m², 7 ari, Obrenovac, Barič – 150 000 €

Barič, Obrenovac, Beograd

• U ponudi kuća u Bariču, opština Obrenovac, površine 250 m², spratnosti Po+PR+I+Pk, na placu od 7 ari. • Struktura: Kuća se sastoji iz tri... više

150.000€ (600 €/m²)

  • 250m²
  • .sprat

Manja kuća u Donjem Dušniku, 33 m2, plac 626 m2

Donji Dušnik, Gadžin Han, Gadzin Han

Na prodaju manja kuća koja se sastoji od hodnika i jedne višenamenske sobe, sa priključenom strujom i vodom a na parceli... više

12.000€ (363 €/m²)

  • 33m²
  • Prizemlje

Kuća Brzeće

Kopaonik, Kopaonik, Kopaonik

Na prodaju kuća u Brzeću na 100 metara od gondole, odlična investicija za one koji žele da nađu mir u prirodnom okruženju a blizu skijališta.... više

150.000€ (1 500 €/m²)

  • 100m²
  • Prizemlje

Trosoban stan SREMSKA KAMENICA, 193500€

Tatarsko Brdo, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka-1102151 CENA 193.500 e + PDV + 3% agencijska provizija. SA PARKING MESTOM U CENI. Na prodaju uknjižen trosoban stan na Tatarskom... više

193.500€ (2 150 €/m²)

  • 3 soba
  • 90m²
  • Prizemlje/2 spratova

Novi Sad, Telep - Jednoiposoban stan u izgradnji ID#1000594

Telep, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Telep. U izgradnji. Kupovina direktno od investitora. Predstavljamo jednoiposoban stan u stambeno-poslovnom objektu visokog kvaliteta... više

114.132€ (2 783 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 41m²
  • 1/4 spratova