Za upit zadnjih 15 dana pronađeno 6781 oglasa

LUKSUZAN stan u BUDVI sa pogledom na more

BUDVA (Centar), Budva

Prodajemo predivan stan u Budvi, površine 79m² sa velikom garazom, smešten na uzvišenju, samo 1,7 km od mora. Ova lokacija pruža savršen balans... više

180.000€ (2 278 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 79m²
  • 5/5 spratova

Stan u Novogradnji u Vrnjačkoj Banji: Kvalitetna Gradnja, Izvrsna Lokacija, Pr

Raj, Vrnjačka Banja

Na prodaju stan u novogradnji na prestižnoj i atraktivnoj lokaciji u Vrnjačkoj Banji, površine 37.09 m². Stan se nalazi u savremenoj stambenoj... više

63.053€ (1 704 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 37m²
  • 2/3 spratova

Plac na Bubnju 37 ari.

Bubanj, Palilula, Niš

Prodaje se plac na Bubnju, na desnoj strani ulice Ljubiše Cvetkovića Robije. Prodaju se tri parcele ukupne povšine 3691m2. Jedna parcela izlazi... više

110.000€ (29 €/m²)

  • 3691m²

Plac 2958m2, blizu Novog groblja

Pasi poljana, Palilula, Niš

Na prodaju veliki plac na periferiji nedaleko od Novog groblja, na putu za Belotinac. Nalazi se do asvaltnog puta. Uknjižene površine 2958m2,... više

55.800€ (18 €/m²)

  • 2958m²

Na prodaju kuća u Ćupriji

Slavija, Ćuprija

Na prodaju kuća ,u mirnoj ulici, površine 300m2 na pravilnom placu površine 4.82 ara. Kuća poseduje prizemlje i sprat i može biti idealna za... više

50.000€ (166 €/m²)

  • 300m²
  • .sprat

Poslovni prostor preuredjen u stan

Sarina Međa, Jagodina

Prodajemo kompaktan poslovni prostor preuređen u funkcionalan stan, smešten u atraktivnom delu grada na Sarinoj međi. Ova nekretnina je idealna... više

16.000€ (571 €/m²)

  • 28m²
  • Prizemlje

Retko u ponudi nov lokal u centru Jagodine

Centar, Jagodina

Izuzetna Prilika za Investiciju u Centru Jagodine! Tražite savršen lokal za pokretanje posla ili proširenje postojećeg? Imamo sjajnu ponudu... više

350.000€ (1 236 €/m²)

  • 283m²
  • Prizemlje/3 spratova

Lokal na odličnoj lokaciji, Jagodina

Pijaca, Jagodina

Lokal se nalazi u neposrednoj blizini pijace u Jagodini, u okviru stambene zgrade završene krajem 90-tih godina. Prilaz lokalu je pešačkom... više

112.000€ (788 €/m²)

  • 142m²
  • .sprat

Odlična kuća sa pomoćnim objektom

Crvene livade, Jagodina

*pomoćni objekat *fasada *USELJIVA više

85.000€ (425 €/m²)

  • 200m²
  • /3 spratova

Plac u Junkovcu, kod Topole- površina 3000 m2, poljoprivredno zemljište

Junkovac, Topola, Topola

Na prodaju plac u selu Junkovac, kod Topole, površine 3000 m. Plac je poljoprivredno zemljšte, ali se može izvršiti prenamena. Dozvoljena... više

14.000€ (4 €/m²)

  • 3000m²

STANOVI U NOVOGRADNJI - 45m², I sprat – BESPLATNO PARKING MESTO! Beograd, Le

Ledine, Novi Beograd, Beograd

STANOVI U NOVOGRADNJI OD 33m2 DO 57m2 – BESPLATNO PARKING MESTO! Beograd, Ledine U prilici smo da vam ponudimo stanove u novogradnji u savremeno... više

125.400€ (2 786 €/m²)

  • soba
  • 45m²
  • 1/4 spratova

Plac 23 ara, Obrenovac, Zvečka – 34.500 €

Zvečka, Obrenovac, Beograd

Na prodaju plac od 23 ara u Zvečkoj. Plac nije ograđen, nalazi se na 50 m od asfaltnog puta. Po vrsti je njiva 3. klase i ostalo zemljište u... više

34.500€ 0 €/m²)

  • 0m²