Za upit zadnjih 15 dana pronađeno 6781 oglasa

Plac na prodaju – Crvene Livade (27, 84a)

Crvene livade, Jagodina

Ako tražiš mirno mesto za kuću, ovaj plac u Crvenim Livadama je prava priča. Površina 27,84 ari Plac je pogodan za porodični dom ili pametnu... više

55.680€ 0 €/m²)

  • 0m²

Komforna kuća za manje od 400e/m2 sa tri garaže

Budžino brdo, Jagodina

Velika porodična kuća, kvalitetno građena sa dobrim rasporedom. Mogućnost ZAMENE ZA MANJU KUĆU ILI STAN UZ DOPLATU!!! Kuća je ozakonjena i... više

118.000€ (395 €/m²)

  • 298m²
  • .sprat

Prodaja, Plac, Beograd, Čukarica, Umka

Umka, Čukarica, Beograd

Prodaje se 37.09 ari građevinskog zemljišta na Umci, 13 minuta od Beograda i 6min od buduće početne stanice metroa. Dozvoljena gradnja P+1+Pk,... više

55.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

LOKAL SA GARAŽOM!

Nova Selenča, Sombor

Na prodaju lokal površine 42m2 sa garažom od 17m2 na odličnoj lokaciji na selenči,u blizini hotela Bar kod. Lokal se sastoji od dve prostorije,... više

52.000€ (1 238 €/m²)

  • 42m²
  • .sprat

JEDINSTVENA NEKRETNINA U CENTRU GRADA

Centar, Sombor

POSLOVNI PROSTOR I STANOVI! Prodaje se atraktivan poslovni prostor ukupne površine 371m², uknjiženo- Magacin П=101м2, Prizemlje П=81м2, Sprat... više

450.000€ (682 €/m²)

  • 659m²
  • .sprat

KUĆA SA SVETLIM SOBAMA

Goge, Sombor

STOPIRANA PRODAJA! Prodaje se kuća od 54m2 na parceli od 588m2. Proces legalizecije je pokretnut, kuća na terenu ima više kvadrata. Kuća poseduje... više

43.500€ (805 €/m²)

  • 54m²
  • .sprat

PLAC, DOLJEVAC, BENZINSKA PUMPA, 124ara

Doljevac, Doljevac, Doljevac

Na prodaju plac pored autoputa E75. Ukupna površina placa 1ha 23a 89m2, ulazni front ima oko 140m. Pogodan za benzinsku pumpu, proizvodno-skladišna... više

70.000€ (5 €/m²)

  • 12389m²

Savski venac, Dedinje - Diane Budisavljević 369m2

Dedinje, Savski Venac, Beograd

7.0, 369m2 (terasa), 3/4, LUX, duplex, EG (gas/solarno/toplotne pumpe), klima, garažno mesto, lift, video nazdor, obezbeđenje, alarm, ostava,... više

1.050.000€ (2 845 €/m²)

  • 7.0 soba
  • 369m²
  • 3/4 spratova

Grocka, Boleč – Hajduk Stanka, 66m2

Boleč, Grocka, Beograd

Grocka, Boleč – Hajduk Stanka 2.5, 66m2 (terasa 4m2), VPR/4, EG, lift, interfon, parking, garaža Prodaje se dvoiposoban stan u novogradnji,... više

120.000€ (1 818 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 66m²
  • vp/4 spratova

Odlična ponuda, plac 23.03 ara, Jelašnički put

Niška banja, Niška banja, Niš

Na prodaju odličan plac na Jelašničkom putu. Plac je gradsko građevinsko zemljište, ukupne površine 23.03ara. Nalazi se u delu, koji... više

22.000€ (9 €/m²)

  • 2303m²

Čukarica, Sremčica - Leposavićka, 229m2

Sremčica , Čukarica, Beograd

Čukarica, Sremčica - Leposavićka kuća, 229m2 (dve terase 21m2), SUT+PR+I, CG, telefon, parking, garaža, struja, voda, kanalizacija, asfalt,... više

239.000€ (1 043 €/m²)

  • 229m²
  • Prizemlje/1 spratova

Poljoprivredno zemljište u Kormanu

Korman, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju njiva u Kormanu površine 23 ari . Nalazi se u blizini firme Korman put. Za sve informacije i razgledanje stojimo vam na raspolaganju,... više

4.500€ (1 €/m²)

  • 2307m²