Za upit zadnjih 15 dana pronađeno 6922 oglasa

KUĆA SA TRI STANA!

Nova Selenča, Sombor

KUĆA! Centar-Stara Selenča,porodična kuća na nekoliko minuta od centra grada,u veoma lepoj i širokoj ulici,koja je zadržala duh prepoznatljivosti... više

185.500€ (862 €/m²)

  • 215m²
  • .sprat

Mladenovac, Amerić, gazdinstvo. 104m2, 184m2+85m2, plac 4 ha

Amerić, Mladenovac, Beograd

Gazdinstvo Mladenovac, Amerić, 104m2, 184m2+85m2, plac 4 ha, struja, voda, gasovod, pomoćni objekti, garaža, podrum, šuma U idiličnom ambijentu... više

250.000€ (2 403 €/m²)

  • 104m²
  • Prizemlje

2.5, Slavujev venac, 66, 56m2, 2, /5, toplotne pumpe, lift, terasa

Dimitrija Tucovića, Zvezdara, Beograd

2.5, Slavujev venac, 66,56m2, 1,2,3,4,5/5, toplotne pumpe, lift, terasa Novogradnja u izgradnji, građevinska dozvola, cena s obračunatim PDV-om... više

266.240€ (3 973 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 67m²
  • 2/5 spratova

STAMBENO POSLOVNI OBJEKAT

Centar, Paraćin

Objekat poseduje izdvojeni lokal, zubnu ordinaciju špvršine 30m2 koji može i posebno d se kupi po ceni od 35000e Prvi sprat površine 98m2 se... više

210.000€ (1 000 €/m²)

  • 210m²
  • .sprat

Parcela pogodna za razne delatnosti

Gloždak, Paraćin

Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili ovaj oglas. više

10.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Kuća u novogradnji - moguća zamena za stan ili dva stana

Gloždak, Paraćin

U ponudi legalizovana kuća u mirnom delu grada. Kome je potreban mir a sam centar i trgovina u neposrednoj blizini, nekretnina je za njega.... više

130.000€ (734 €/m²)

  • 177m²
  • .sprat

Rakovica, Labudovo brdo - Serdar Janka Vukotića 64m2

Labudovo brdo, Rakovica, Beograd

2.5, 64m2 (terasa), vpr/11, CG, lift, interfon, internet, KTV, video nadzor, podrum Ulica Serdar Janka Vukotića nalazi se u mirnom i porodičnom... više

177.000€ (2 765 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • vp/11 spratova

Stari grad, Gundulićev venac - Šantićeva 91m2

Gundulićev venac, Stari Grad, Beograd

4.0, 91m2, PR/2, grejanje na struju, internet, ktv, podrum Mala i mirna Šantićeva ulica nalazi se na teritoriji opštine Stari grad, u kraju... više

377.000€ (4 142 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 91m²
  • Prizemlje/2 spratova

Voždovac, Braće Jerković - Dragice Končar 95m2

Braće Jerković, Voždovac, Beograd

4.0, 95m2(lođa), 5/5, CG, duplex, interfon, internet, klima, ktv Dragice Končar ulica se nalazi u centralnom delu naselja Braće Jerković. Miran... više

239.900€ (2 525 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 95m²
  • 5/5 spratova

Vračar, Hram Sv. Save - Mutapova 46m2

Hram Sv. Save, Vračar, Beograd

2.0, 46m2, 1/3, TA, ktv, internet, interfon, podrum Mutapova ulica se nalazi u samom srcu Vračara, spajajući ulicu Bore Stankovića, kod Hrama... više

225.000€ (4 891 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 46m²
  • 1/3 spratova

Stari grad, Zeleni venac – Brankova 208m2

Centar, Stari Grad, Beograd

8.0, 208m2 plus dve terase, 5/5, triplex, EG, lift, podrum, interfon, ktv, renoviran. Brankova ulica je smeštena u epicentru grada, nadomak... više

580.000€ (2 788 €/m²)

  • 8.0 soba
  • 208m²
  • 5/5 spratova

Plac, Vrtište 6579m2

Vrtište, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac površine 6579m2 U neposrednoj blizini Hotela Nais. Parcela se nalazi u granici zahvata Plana generalne regulacije gradske opštine... više

82.000€ (12 €/m²)

  • 6579m²