Za upit zadnjih 15 dana pronađeno 6922 oglasa

STAN CUKARICA ŽARKOVO 43m2 , T , 105000e

Žarkovo, Cukarica, Beograd

Prodaja stana Beograd, ČUKARICA, ŽARKOVO, Zorina, jednoiposoban stan sa terasaom novija gradnja sprat: 3/5, cg-gas, bez ulaganja, sa kompletnim... više

105.000€ (2 441 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 43m²
  • 3.sprat

SAVSKI VENAC EKONOMSKI FAKULTET 76m2 , (T) , 185000e

Ekonomski Fakultet, Savski Venac, Beograd

U PONUDI JE STAN KOJI FUNKCINISE KAO DUPLEX. NALAZI SE NA ODLICNOJ LOKACIJI U CENTRU GRADA. BLIZINA BROGRADA NA VODI, SAVSKOG TRGA, SLAVIJE,... više

185.000€ (2 434 €/m²)

  • 3 soba
  • 76m²
  • 5.sprat

ZVEZDARA MIRIJEVO 51m2 , (L) , 129000e

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

Odlican stan, prakticno nekoriscen, u novijoj gradnji, sa dobrim rasporedom prostorija. Orijentacija - jugoistok. Parking u dvoristu zgrade.... više

129.000€ (2 529 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 51m²
  • 2.sprat

Stan na mirnoj lokaciji u Smederevu

Centar, Smederevo

Dvosoban stan na mirnoj lokaciji ,u naselju Kovačićevo Ima veliku terasu više

69.000€ (1 254 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 55m²
  • 2.sprat

Barajevo GAJ, stan 46m2

Barajevo (mesto), Barajevo, Beograd

Stan 46m2 sa terasom, centralno grejanje, adaptibilan u 1.5 soban. Velika funkcionalna lođa. Odlična pozicija stana, svetao I topao stan. Održavan... više

54.000€ (1 173 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 46m²
  • 3/5 spratova

Novi Beograd, Blok 64 - Đorđa Stanojevića, 65m2

Blok 64, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Blok 64 - Đorđa Stanojevića 2.0, 65m2 (terasa 4m2), 1/10, toplotne pumpe, dva lifta, telefon, interfon, podrum, parking, garaža... više

253.500€ (3 900 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 65m²
  • 1/10 spratova

Poslovni prostor u centru u blizini autobuske stanice

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju prizemlje kuće koje obuhvata ugostiteljski objekat i poslovni prostor. Kuća izlazi na dve ulice. Prizemlje ima 150m² i obuhvata restoran... više

289.000€ (2 049 €/m²)

  • 141m²
  • Prizemlje

PRILIKA KOJA SE NE PROPUŠTA! Kuća na ODLIČNOJ lokaciji – idealna za stanov

Tavrića obori, Jagodina

Na prodaju funkcionalna porodična kuća u mirnom i porodičnom kraju, a opet na svega nekoliko koraka od urbanog centra! Lokacija nudi savršen... više

95.000€ (475 €/m²)

  • 200m²
  • /1 spratova

Idealna kuća za porodicu – komfor i lokacija na jednom mestu!

Dom zdravlja, Ćuprija

Porodična kuća na odličnoj lokaciji – 150 m² stambenog prostora na 9,46 ari placa! Na prodaju kuća površine 150 m², smeštena na prostranom... više

65.000€ (433 €/m²)

  • 150m²
  • /2 spratova

Kuća 105 m2 + 40m2, 13 ari placa, Trstenica, Obrenovac - 42.000€

Trstenica, Obrenovac, Beograd

Na prodaju spratna porodična kuća površine 105 m², na uređenom i prostranom placu od 13 ari. Kuća se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom... više

42.000€ (400 €/m²)

  • 105m²
  • 1.sprat

Kuća 60 m², 10 ari, Obrenovac, Mislođin – 60.000€

Mislođin, Obrenovac, Beograd

• Na prodaju kuća u Mislođinu korisne površine 59,67m2 na građevinskom placu površine 9,78 ari. Kuća je spratnosti Pr+Pk. • Struktura: Prizemlje... više

60.000€ (1 000 €/m²)

  • 60m²
  • .sprat

Apartman na Kopaoniku, 28 m2, prizemlje, kompletno opremljen

Kopaonik, Kopaonik, Kopaonik

Na prodaju Studio - Apartman na Kopaoniku. Površine 28 m2, u prizemlju. Apartman ima pogled prema planinama Sastoji od ulaznog hodnika otvorenog... više

63.500€ (2 267 €/m²)

  • Garsonjera
  • 28m²
  • Prizemlje/4 spratova