Za upit zadnjih 15 dana pronađeno 7044 oglasa

Na prodaju trosoban stan u samom centru Niša

Medijana, Niš

Prodaje se trosoban stan u strogom centru Niša, smešten na 9. spratu (od ukupno 15) u poznatoj i kvalitetnoj stambenoj zgradi sa dva lifta.... više

147.000€ (2 100 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 70m²
  • 9/15 spratova

Na prodaju dvosoban stan u novogradnji- Duvaniste

Duvanište, Medijana, Niš

Na prodaju dvosoban stan u useljivoj novogradnji u Duvaništu u blizini Merkatora. Nalazi se na 3.spratu zgrade sa liftom. Odlična lokacija za... više

117.200€ (2 170 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 54m²
  • 3/4 spratova

Na prodaju odličan dvoiposoban stan, 52m2 , Telep/Adice

Telep, Novi Sad

Na prodaju odličan dvoiposoban stan na granici između Telepa i Adica, površine 52m², na mirnoj i atraktivnoj lokaciji, idealnoj kako za porodičan... više

117.300€ (2 255 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 52m²
  • 1.sprat

Prodaja stanova Novi Sad – Novogradnja u Sremskoj Kamenici, različite strukt

Sremska Kamenica, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova u novogradnji u Sremskoj Kamenici, površine od 28m2 do 109m2, u okviru moderne stambene zgrade koja se nalazi na... više

80.046€ (2 858 €/m²)

  • Garsonjera
  • 28m²
  • Prizemlje/2 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Suteren 58m², trosoban stan, Preradovićeva, name

Petrovaradin, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – u ponudi je kompletno namešten trosoban stan površine 58m², smešten u suterenu, na odličnoj lokaciji u Preradovićevoj... više

102.000€ (1 758 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 58m²
  • Suteren.sprat

Na prodaju stan kod Pantelejske crkve

Knjaževačka, Pantelej, Niš

Na prodaju funkcionalan dvosoban stan u novogradnji, površine 50.9m², na izuzetnoj lokaciji između Somborskog bulevara i Pantelejske crkve.... više

105.000€ (2 100 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 50m²
  • 1/3 spratova

Prodaja lokala na Telepu | Odlična lokacija | Mogućnost izdavanja | Završeta

Telep, Novi Sad

PRODAJA ILI IZDAVANJE LOKALA NOVI SAD | TELEP | POSLOVNI PROSTOR | ODLIČNA LOKACIJA | 80m2 I 269m2 U ponudi je prodaja ili izdavanje lokala... više

244.800€ (3 179 €/m²)

  • 77m²
  • .sprat

Prodaje se dvosoban stan - Bulevar Patrijarha Pavla 46m2

Telep, Novi Sad

Na prodaju dvosoban stan u Novom Sadu, površine 46 m2, smešten na jednoj od najtraženijih i najatraktivnijih lokacija – Bulevar Patrijarha Pavla.... više

137.700€ (2 993 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 46m²
  • Prizemlje/5 spratova

Prodaje se garsonjera u novoj zgradi na Novom Naselju - 25, 7m2

Novo Naselje, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad, moderna i potpuno nova garsonjera površine 25,7m2 u zgradi novogradnje iz 2026. godine. Stan je prazan,... više

91.800€ (3 530 €/m²)

  • Garsonjera
  • 26m²
  • 5/6 spratova

Na prodaju dvoiposoban stan - Novo Naselje 55m2

Novo Naselje, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad – dvoiposoban stan 55m2 Novo Naselje, Knežev park, odlična lokacija. Stan se nalazi na četvrtom spratu... više

170.340€ (3 097 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 55m²
  • 4/7 spratova

Prodaje se trosoban stan, Podbara - 77m2

Podbara, Novi Sad

Na prodaju je trosoban stan u Novom Sadu, smešten u mirnom delu Podbare, na svega 10 minuta od centra grada. Ova nekretnina je idealna za sve... više

202.980€ (2 636 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 77m²
  • 1/3 spratova

Na prodaju jednoiposoban stan na Adicama, 35m2

Adice, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad. Na prodaju uknjižen jednoiposoban stan površine 34,7 m² u mirnom delu naselja Adice, u neposrednoj blizini Bulevara... više

88.230€ (2 520 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 35m²
  • .sprat