BUDVA (Centar), Budva
Prodajemo predivan stan u Budvi, površine 79m² sa velikom garazom, smešten na uzvišenju, samo 1,7 km od mora. Ova lokacija pruža savršen balans... više
180.000€ (2 278 €/m²)
Raj, Vrnjačka Banja
Na prodaju stan u novogradnji na prestižnoj i atraktivnoj lokaciji u Vrnjačkoj Banji, površine 37.09 m². Stan se nalazi u savremenoj stambenoj... više
63.053€ (1 704 €/m²)
Kružni tok, Ćuprija
Na prodaju kompletno nameštena kuća površine 200 m² sa velikim i lepo uređenim dvorištem. Kuća se nalazi u mirnom i prijatnom okruženju, idealnom... više
118.000€ (590 €/m²)
Bubanj, Palilula, Niš
Prodaje se plac na Bubnju, na desnoj strani ulice Ljubiše Cvetkovića Robije. Prodaju se tri parcele ukupne povšine 3691m2. Jedna parcela izlazi... više
110.000€ (29 €/m²)
Lešje, Okolina, Paraćin
Prodajemo funkcionalno seosko domaćinstvo u selu Lešje ,udaljeno od Paraćina 10km .Samo domaćinstvo ima uredne papire ,na kući je radjen potpuno... više
35.000€ (330 €/m²)
Vinorača, Okolina, Jagodina
Na dvadeset metara od glavnog puta se nalazi parcela koja je odlična za izgradnju kuce kao i za sadnju odredjenih kultura. više
37.200€ (124 €/m²)
Karađorđevo brdo, Paraćin
Mogućnost gradnje i priključenja vode i struje više
12.000€ 0 €/m²)
Pasi poljana, Palilula, Niš
Na prodaju veliki plac na periferiji nedaleko od Novog groblja, na putu za Belotinac. Nalazi se do asvaltnog puta. Uknjižene površine 2958m2,... više
55.800€ (18 €/m²)
Slavija, Ćuprija
Na prodaju kuća ,u mirnoj ulici, površine 300m2 na pravilnom placu površine 4.82 ara. Kuća poseduje prizemlje i sprat i može biti idealna za... više
50.000€ (166 €/m²)
Naselje Železnički most, Jagodina
Prodaje se komforna kuća od 120 m² na placu površine 4 ara, smeštena u mirnom naselju Železnički Most u Jagodini. Ova kuća pruža idealan spoj... više
85.000€ (708 €/m²)
Sarina Međa, Jagodina
Prodajemo kompaktan poslovni prostor preuređen u funkcionalan stan, smešten u atraktivnom delu grada na Sarinoj međi. Ova nekretnina je idealna... više
16.000€ (571 €/m²)
Centar, Jagodina
Stanovi u izgradnji na par minuta od gradskog jezgra, lokacija koja u potpunosti odgovara modernom načinu života. Veoma blizu svih gradskih... više
38.400€ (1 600 €/m²)