Za upit zadnjih 15 dana pronađeno 7046 oglasa

ZVEZDARA MIRIJEVO 45m2 , (2L) , 84780e

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

STAN NA POVUČENOM SPRATU. KVALITETNA NOVOGRADNJA U DELU MIRIJEVA SA KOMPLETNOM INFRASTRUKTUROM - BLIZU ŠKOLE, OBDANIŠTA, PREVOZA, SNABDEVANJA.... više

84.780€ (1 884 €/m²)

  • 2 soba
  • 45m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Nova Detelinara, Veselina Masleše, 5.0, 98m2, 275000EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 132031, V/, klima, lift, terasa, uknjizen. PORODICAN STAN - *DUPLEX* DIZAJNIRAN, LIFT, KOVANA OGRADA, odlicna gradnja, parket,... više

275.000€ (2 806 €/m²)

  • 5 soba
  • 98m²
  • 5.sprat

Novi Sad, Liman 2, Bulevar oslobođenja, 2.5, 59m2, 167000EUR

Liman 2, Novi Sad

Agencijski ID: 116357, VIII/X, klima, lift, terasa, uknjizen. Prodaje se svetao, komforan, moderno opremljen stan na Limanu 2, blizina Stranda.... više

167.000€ (2 830 €/m²)

  • 3 soba
  • 59m²
  • 8/10 spratova

Rakovica, Miljakovac 3, Pante Mihajlovica, 1.5, 36m2, 64000EUR

Miljakovac Iii, Beograd

Agencijski ID: 46088, I/V, terasa, uknjizen, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, stambena zgrada. Prodaje se namesten i useljiv stan... više

64.000€ (1 777 €/m²)

  • 2 soba
  • 36m²
  • 1/5 spratova

Sopot, Sopot, -, Zemljište, 13000ari, 260000 EUR

Sopot, Beograd

Sopot na 500m od centra, na putu prema Kosmaju, prodajemo građevinsko zemljište 1,3ha (13000m2). Ulaz na građevisnku parcelu je sa asfaltirane... više

260.000€ (20 €/m²)

  • 13000m²

Zvezdara, Vukov spomenik, Vojvode Bogdana, 4.0, 135m2, 519000 EUR

Vukov Spomenik, Beograd

Izuzetan, salonski stan na odličnoj lokaciji, u staroj, predivnoj zgradi vrlo dobro održavanoj, sa mermernim ulazom i stepenicama. Salonac je... više

519.000€ (3 844 €/m²)

  • 4 soba
  • 135m²
  • 1.sprat

Čukarica, Banovo brdo, -, Kuća, 260m2, 1200000 EUR

Banovo Brdo, Beograd

Izuzetna, komforna, kvalitetna kuća u mirnom delu Banovog brda, kompletno renovirana spolja i iznutra 2022. godine. Veoma pogodna kao poslovni... više

1.200.000€ (4 615 €/m²)

  • 260m²

Savski venac, Dedinje, Gornjačka, 2.0, 57m2, 191285 EUR

Dedinje, Beograd

Manja, luksuzna zgrada, koja se nalazi na mirnoj lokaciji, u blizini Partizanovog stadiona, a nedaleko od centra grada. Građena od finijih i... više

191.285€ (3 355 €/m²)

  • 2 soba
  • 57m²
  • 3/3 spratova

Beograd, Palilula - Karaburma - Pera Ćetkovića, 57m2 - 165.000e

Karaburma, Beograd

Palilula, Karaburma - Pera Ćetkovića 2.0, 57m2, PR/3 Renoviran dvosoban stan (struja, voda, unutrašnja izolacija, aluminijumska stolarija... više

159.900€ (2 805 €/m²)

  • 2 soba
  • 57m²

Kuća 76 m² , Pivara, Kragujevac

Pivara, Kragujevac

Na prodaju kuća na Pivari u Kragujevcu, sa dvorištem i ukupnom površinom placa od 1.8 ari. Kuća ima 76 m² i sastoji se od verande, hodnika,... više

109.000€ (1 434 €/m²)

  • 76m²
  • .sprat

DVA PLACA NA TOP LOKACIJI U JAGODINI 10, 86a

Akva Park, Jagodina

Na prodaju dva spojena placa ukupne površine 10,86 ari, smeštena u najtraženijem turističko-poslovnom delu Jagodine. Ova lokacija predstavlja... više

160.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

PRODAJA: Odličan plac na putu Jagodina – Ćuprija

Preko Lugomira, Jagodina

Na prodaju zemljište površine 35,55 ari, smešteno na veoma prometnoj i atraktivnoj lokaciji, direktno uz glavni put na pravcu Jagodina–Ćuprija.... više

75.000€ 0 €/m²)

  • 0m²