Za upit zadnjih 15 dana pronađeno 6975 oglasa

Na prodaju kuća u Ćupriji

Slavija, Ćuprija

Na prodaju kuća ,u mirnoj ulici, površine 300m2 na pravilnom placu površine 4.82 ara. Kuća poseduje prizemlje i sprat i može biti idealna za... više

50.000€ (166 €/m²)

  • 300m²
  • .sprat

Kuća u naselju Železnički most na 4a placa

Naselje Železnički most, Jagodina

Prodaje se komforna kuća od 120 m² na placu površine 4 ara, smeštena u mirnom naselju Železnički Most u Jagodini. Ova kuća pruža idealan spoj... više

85.000€ (708 €/m²)

  • 120m²
  • Prizemlje

Poslovni prostor preuredjen u stan

Sarina Međa, Jagodina

Prodajemo kompaktan poslovni prostor preuređen u funkcionalan stan, smešten u atraktivnom delu grada na Sarinoj međi. Ova nekretnina je idealna... više

16.000€ (571 €/m²)

  • 28m²
  • Prizemlje

Stanovi u izgradnji -GARSONJERA

Centar, Jagodina

Stanovi u izgradnji na par minuta od gradskog jezgra, lokacija koja u potpunosti odgovara modernom načinu života. Veoma blizu svih gradskih... više

38.400€ (1 600 €/m²)

  • Garsonjera
  • 24m²
  • 6/7 spratova

Retko u ponudi nov lokal u centru Jagodine

Centar, Jagodina

Izuzetna Prilika za Investiciju u Centru Jagodine! Tražite savršen lokal za pokretanje posla ili proširenje postojećeg? Imamo sjajnu ponudu... više

350.000€ (1 236 €/m²)

  • 283m²
  • Prizemlje/3 spratova

Komforan, namešten, dvosoban stan na Pivari

Sarina Međa, Jagodina

Stan se sastoji iz trpezarije sa kuhinjom, spavaće sobe, velikog dnevnog boravka, hodnika, kupatila i terase. Stan ima i pripadajući podrum.... više

48.000€ (857 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 56m²
  • 4/4 spratova

Porodična kuća na selu

Rakitovo, Okolina, Jagodina

Legalizovana kuća uz glavni put u Rakitovu. Odmah useljiva, prizemlje + sprat. Grejanje je na čvrsto gorivo, u prizemlju od prostorija ima... više

80.000€ (457 €/m²)

  • 175m²
  • 1/1 spratova

Lokal na odličnoj lokaciji, Jagodina

Pijaca, Jagodina

Lokal se nalazi u neposrednoj blizini pijace u Jagodini, u okviru stambene zgrade završene krajem 90-tih godina. Prilaz lokalu je pešačkom... više

112.000€ (788 €/m²)

  • 142m²
  • .sprat

Plac na Gružanskom jezeru od 77.42 ara

Knić, Knić, Knić

Na prodaju plac na Gružanskom jezeru od 77,42 ara, na 200 m od vode. Zemljište se vodi kao šumsko, raskrčeno je i urađene kaskade. Plac je... više

79.310€ (10 €/m²)

  • 7742m²

Kuća u Sipiću kod Rače - površina 168 m2 plac 1040 m2

Centar, Rača, Rača

Kuća u selu Sipić kod Rače, površine 168 m2, na placu površine 1040 m2, u ulici koja je udaljena oko 100 m od asfaltnog puta, koji prolazi... više

22.000€ (130 €/m²)

  • 168m²
  • Prizemlje

Plac na Gružanskom jezeru

Knić, Knić, Knić

Na prodaju plac na Gružanskom jezeru 10 ari pored vode, 16 m od obale (Knićanski deo). Za sve informacije i razgledanje stojimo vam na raspolaganju,... više

41.200€ (41 €/m²)

  • 1000m²

Dve kuće na prodaju

Raševica, Okolina, Paraćin

ODLIČNO seosko domaćinstvo u Raševici - opština Paraćin Na placu se nalazi stara kuća koja zahteva ulaganja i nova, nedovršena prostrana kuća.... više

18.000€ (64 €/m²)

  • 280m²
  • Prizemlje/2 spratova