Za upit sumadija pronađeno 440 oglasa

Kuća u Kragujevcu, centar - kuća 166 m2, podrum 100 m2, lokal 30 m2

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća u Kragujevcu, centar, sa zabeležbom svojstva kulturnog dobra, površine 166 m2 (sprat na kome se nalazi osam prostorija), podrum,... više

220.000€ (743 €/m²)

  • 296m²
  • 1/1 spratova

PRODAJA GRAĐEVINSKOG ZEMLJIŠTA – DRENOVAČKI PUT, KRAGUJEVAC – 106 ARI, O

Dragobraća, Kragujevac

Prodaje se parcela na Drenovačkom putu u Kragujevcu, na samo 100 metara od pristupne saobraćajnice planirane trase severne obilaznice, čiji... više

530.000€ (50 €/m²)

  • 10600m²

Prodaja poslovnog prostora u centru Kragujevca – 23m², prometna lokacija

Centar, Kragujevac

Na prodaju poslovni prostor u Kragujevcu, u samom centru grada, na prometnoj i izuzetno atraktivnoj lokaciji. Poslovni prostor ima 23m² i nalazi... više

44.000€ (1 913 €/m²)

  • 23m²
  • Prizemlje

Plac na Gružanskom jezeru

Knić, Knić, Knić

Na prodaju plac na Gružanskom jezeru, Knićanska strana od 3 ara za 8.000 e. Plac je P12. Plac se nalazi na 150 m od obale. Prelep kraj i prelep... više

8.000€ (26 €/m²)

  • 300m²

Na prodaju njiva u Topoli/Oplenac 1,5h i šuma u sklopu njive

Topola

Na prodaju njiva u Topoli/Oplenac 1,5h i šuma u sklopu njive, do puta - 40ari Njiva se nalazi do glavnog puta, udaljena od centra grada 1km... više

50.000€ (3 €/m²)

  • 15000m²

Prodaja garsonjere Kragujevac – centar

Centar, Kragujevac

Na prodaju garsonjera u Kragujevcu, u centru grada, na odličnoj lokaciji u mirnoj stambenoj zgradi sa manjim brojem stanova. Garsonjera se nalazi... više

50.000€ (2 777 €/m²)

  • Garsonjera
  • 18m²
  • Prizemlje

Stambeno poslovna zgrada, Vučić kod Rače - 184 m2, plac 605 m2

Centar, Rača, Rača

Na prodaju stambeno poslovna zgrada, površine u osnovi 184 m2, na placu površine 605 m2. Stambeno poslovni objekat se nalazi na regionalnom... više

60.000€ (326 €/m²)

  • 184m²
  • Prizemlje

Plac 7 ari na prodaju, sa započetim objektom 64m2 – širi centar Batočine

Širi centar, Batočina

Prodaje se plac površine 7 ari u širem centru Batočine, sa uknjiženim započetim objektom od 64 m². Plac predstavlja dobru priliku za one koji... više

9.500€ (148 €/m²)

  • 64m²
  • Prizemlje

Kragujevac lokal novogradnja najatraktivnija lokacija 95.12 m2 plus 60 m2 ispr

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju lokal br. 1 u izgradnji od 95,12 m2 na prizemlju na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu. Ovo je cena za plaćanje u celosti... više

235.000€ (2 473 €/m²)

  • 95m²
  • Prizemlje/6 spratova

Stanovi u izgradnji centar 70 m2

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju stan u izgradnji od renomiranog investitora od 69.53 m2. Stanovi se nalaze na četvrtom i petom spratu. Sastoje se od hodnika, dnevnog... više

146.300€ (2 090 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 4/6 spratova

Plac sa vikendicom u Drenovcu kod Kragujevca - površina placa 493 m2, građev

Drenovac, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac u Drenovcu, na mirnoj lokaciji, pogodan za izgradnju, na kome je izgrađena vikendica koja nije dovršena, a od prostorija ima... više

16.000€ (32 €/m²)

  • 492m²

Prodaja luksuznog dupleksa u Kragujevcu – Erdoglija | Šestosoban stan na odl

Erdoglija, Kragujevac

Prodaja luksuznog dupleksa u Kragujevcu, u naselju Erdoglija. Ovaj šestosoban stan površine 140m² nalazi se na fantastičnoj lokaciji, u blizini... više

245.000€ (1 750 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 140m²
  • 4/4 spratova