Za upit sumadija pronađeno 440 oglasa

Poslovni objekat, Čačak - zgrada turizma na četiri nivoa, površine 220 m2 u

Čačak, Čačak, Čačak

Na prodaju impozantna nekretnina - poslovni prostor u Čačku, zgrada turizma na četiri nivoa (sprata), koja se nekada koristila kao hotel za... više

620.000€ (704 €/m²)

  • 880m²
  • Prizemlje

Plac na Gružanskom jezeru

Knić, Knić, Knić

Na prodaju plac na Gružanskom jezeru, Knićanska strana od 3 ara za 10.000 e. Plac je P10. Plac se nalazi na 150 m od obale. Prelep kraj i prelep... više

10.000€ (33 €/m²)

  • 300m²

Plac za izgradnju 7307 m2 - Ovsište kod Topole

Ovsište, Topola, Topola

U selu Ovsište kod Topole, skretanje u blizini Svetinje, na prodaju su dve parcela ukupne površine 6814 m2, od čega je jedna parcela površine... više

7.300€ (1 €/m²)

  • 6814m²

Penthaus sa tri spavaće sobe, dva kupatila, ostavom i toaletom - Kragujevac, A

Aerodrom, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju stan površine 86,35 m2, u izgradnji u Kragujevcu, u naselju Aerodrom, u blizini marketa, stadiona, škole, vrtića, pijace, autobuskog... više

174.953€ (2 034 €/m²)

  • 4 soba
  • 86m²
  • 4/4 spratova

Prodajem imanje sa prirodnim izvorom

Ljig

6.5 hektara zemlje od toga je 4 hektara obradiva površina a ostalo je šuma. Ima dva bunara i jedan prirodan izvor. Vlasnik 1/1. Imanje se nalazi... više

100.000€ (769 €/m²)

  • 130m²

Poljoprivredno i šumsko zemljište u Đurđevu kod Rače - ukupna površina 3

Centar, Rača, Rača

Na prodaju poljoprivredno i šumsko zemljište, u Đurđevu, kod Rače, ukupne površine 31582m2. Zemljište se sastoji od više parcela koje daju ukupno... više

7.000€ (0 €/m²)

  • 31582m²

Seosko domaćinstvo u Guberevcu kod Gruže - kuća 150 m2 u osnovi, pomožni ob

Guberevac, Knić, Knić

Na prodaju seosko domaćinstvo u Guberevcu gružanskom, kuća površine 150 m2 u osnovi, koja je novije gradnje, na tri nivoa, a sprat je komplet... više

95.000€ (633 €/m²)

  • 150m²
  • Prizemlje

Prodaje se plac na Deninom brdu

Denino brdo, Kragujevac

Prodaje se plac površine 7,69a u građevinskom području u naselju Denino brdo. Na placu ne postoje priključci, ali svi priključci prolaze pored... više

42.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Kuća 5.0, 134 m², Aranđelovac, gradska lokacija, 2 kupatila

Centar, Gradska lokacija, Aranđelovac

Na prodaju kuća u Aranđelovcu, na gradskoj lokaciji, površine 134 m². Nekretnina je potpuno renovirana i spremna za useljenje. Kuća se prodaje... više

144.200€ (1 076 €/m²)

  • 134m²
  • .sprat

Plac u Resniku -šumsko zemljište 115,04 AR

Batočina, Batočina, Batočina

Na prodaju plac (ŠUMSKO ZEMLJIŠTE) u Resniku, površine 1 HA i 15 ARI ari po ceni od 7.500 eura.... više

7.500€ (0 €/m²)

  • 11504m²

Plac građevinsko zemljište 3,21 ar

Lekina Bara, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac od 3,21 ara u naselju Lekina bara. Plac je gradsko građevinsko zemljište, ima priključak za vodu i kanalizaciju. Priključak... više

41.200€ (128 €/m²)

  • 321m²

Lokal u centru 21m2

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju lokal u centru od 21 m2. Lokal je bio izdat duži vremenski period, na odličnoj je lokaciji, u jednoj od najprometnijih ulica u... više

75.000€ (3 571 €/m²)

  • 21m²
  • Prizemlje