Za upit sumadija pronađeno 440 oglasa

Plac u Ilćevu, Kragujevac - površina 7361 m2, zemljište u građevinskom pod

Ilićevo, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac u naselju Ilićevo, kod Kragujevaca, površine 7361 m2. Parcela je zemljište u građevinskom području, njiva 3. klase. Pored iste... više

73.000€ (9 €/m²)

  • 7361m²

Odlična novogradnja - odmah useljiv neuseljavan duplex u Erdogliji sa dve spav

Erdoglija, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju stan duplex od renomiranog investitora površine od 80 m2 plus dve terase, koje ne ulaze u kvadraturu stana. Stan se nalazi na četvrtom... više

165.000€ (2 115 €/m²)

  • 4 soba
  • 78m²
  • 4.sprat

Stan u Kragujevcu, 38 m2 - 3. sprat, naselje Stanovo

Stanovo, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju stan u naselju Stanovo u Kragujevcu, u mirnoj ulici, u blizini škole, ambulante, marketa…Stan je površine 38 m2. Nalazi se na 3.... više

70.000€ (1 842 €/m²)

  • 1 soba
  • 38m²
  • 3.sprat

Prodaje se kuća 273m2 u naselju Bresnica

Bresnica, Kragujevac

Prodaje se polunameštena porodična kuća površine 273m2 u mirnom delu naselja Bresnica. Kuća poseduje prelepo uredjeno dvorište površine 4,25a.... više

205.000€ (750 €/m²)

  • 273m²
  • .sprat

Plac- Drača 31 ar

Drača, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac u Drači od 31 ara pored glavnog magistralnog puta Kragujevac - Gornji Milanovac. Pogodno za gradnju, plac je poljoprivredno... više

24.000€ (7 €/m²)

  • 3063m²

Prodaja stana u Kragujevcu – Centar preko Lepenice | Svetao stan sa terasom,

Centar, Kragujevac

Prodaja stana u Kragujevcu, na odličnoj lokaciji u blizini centra grada, autobuske stanice i jezera Bubanj. Stan se nalazi na trećem spratu,... više

88.000€ (2 000 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 44m²
  • 3/5 spratova

Plac u Đuriselu

Đuriselo, Kragujevac, Kragujevac

Plac u Đuriselu, u građevinskom području, na kilometar i po od magistralnog puta koji vodi ka Kraljevu i Čačku. Pogodan za gradnju porodične... više

16.000€ (14 €/m²)

  • 1121m²

Okolno mesto, Bukulja, -, Kuća, 350m2, 1335000 EUR

Bukulja, Aranđelovac

U prilici smo da Vam ponudimo nesvakidašnju nekretninu na izuzetno atraktivoj lokaciji. U pitanju je prelepo uređeno i osmišljeno imanje na... više

1.335.000€ (3 814 €/m²)

  • 350m²

Prodaju se dve kuće u selu Žabare kod Topole

Okolina, Topola

Prodaju se dve kuće u selu Žabare na 4km od Topole na placu od 50,97a. Jedna kuća je površine 200m2 (godina gradnje 2018), a druga je površine... više

65.000€ (196 €/m²)

  • 330m²
  • .sprat

Na prodaju stan, centar 58.3 m2

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Na atraktivnoj lokaciji u centru grada na prodaju stan od 58.3 m2, na prvom spratu. Stan se sastoji od hodnika, kuhinje sa trpezarijom, dnevnim... više

120.000€ (2 068 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 58m²
  • 1/5 spratova

Plac na Gružanskom jezeru - 29 ari Žunje

Žunje, Knić, Knić

Na prodaju plac na Gružanskom jezeru od 29 ari 89700 eura. Plac se nalazi na drugom rukavcu do samog jezera. Položaj placa je takav da... više

89.700€ (30 €/m²)

  • 2900m²

Zemlja u Kormanu odlična lokacija

Korman, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju 1,072 ha zemlje u Kormanu za 165.000 e . Nalazi se pored puta i odlična je lokacija za poslovnu delatnost. U sastavu je više parcela... više

165.000€ (15 €/m²)

  • 10716m²