Za upit sumadija pronađeno 440 oglasa

Lokal 55 m2, prizemlje sa mogućnošću kupovine još 85 m2 - Kragujevac, Pivar

Pivara, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju lokal površine 55 m2, u izgradnji u Kragujevcu, u naselju Pivara. Lokal se sastoji iz jedne velike prostorije i mokrog čvora. Postoji... više

145.635€ (2 647 €/m²)

  • 55m²
  • Prizemlje/3 spratova

PRODAJA GRAĐEVINSKOG ZEMLJIŠTA – DRENOVAČKI PUT, KRAGUJEVAC – 60 ARI, OD

Dragobraća, Kragujevac

Na prodaju građevinsko zemljište površine 60 ari na Drenovačkom putu u Kragujevcu, na odličnoj lokaciji, pogodno za izgradnju poslovnih objekata,... više

195.000€ (32 €/m²)

  • 6000m²

Prodaja trosobnog stana u centru Kragujevca – prostran i funkcionalan stan na

Centar, Kragujevac

Prodaja trosobnog stana u centru Kragujevca, na jednoj od najatraktivnijih gradskih lokacija, u blizini fakulteta, škola, obdanista i svih neophodnih... više

145.000€ (2 230 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 65m²
  • 1/2 spratova

EKSKLUZIVAN SALONSKI STAN IZ PERIODA KRALJEVINE - NASELJE MALA VAGA

Mala vaga, Kragujevac

Na prodaju je izuzetno svetao i prostran salonski stan površine 70 m², koji se nalazi u kvalitetnoj i mirnoj zgradi. Sa visinom plafona od impresivnih... više

150.000€ (2 142 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 70m²
  • Prizemlje/3 spratova

Prodaje se poslovni prostor u centru Kragujevca- luksuzna lokacija, 95, 12 m2,

Centar, Kragujevac

Prodaje se poslovni prostor površine 95,12 m2, na ekskluzivnoj lokaciji u samom centru Kragujevca. Prostor se nalazi na prizemlju, sa direktnim... više

250.000€ (2 631 €/m²)

  • 95m²
  • Prizemlje

POSLOVNI PROSTOR GRUŽA 1000m2

Gruža, Knić, Knić

Na prodaju poslovni prostor u Gruži od 1000m2 50.000 eura, na 15 ari placa. Objekat se nalazi na 2 km od centra Gruže i magistralnog puta... više

50.000€ (50 €/m²)

  • 1000m²
  • Prizemlje

Duplex na Vašarištu 151m2

Vašarište, Kragujevac, Kragujevac

Prodaje se duplex na Vašarištu kod restorana Neptun na trećem spratu. Stan je iz dva nivoa i ima 151m2.Sastoji se od prostrane dnevne sobe... više

185.500€ (1 228 €/m²)

  • 4 soba
  • 151m²
  • 3/4 spratova

Kuća u Stanovu

Stanovo, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća na 2 sprata, 220 mkv skoro kompletno renovirana, sa 3,9 ari placa. Nalazi se u Stanovu pored glavnog puta i u blizini su vrtić,... više

173.000€ (786 €/m²)

  • 220m²
  • Prizemlje

Na prodaju kuća u naselju Pivara

Pivara, Kragujevac, Kragujevac

Prodaje se kuća na Pivari sa 3,66 ari placa .Kuća je spratna na lepoj lokaciji, svega 1km od centra grada, površine 150m2+70m2. U prizemlju... više

150.000€ (681 €/m²)

  • 220m²
  • Prizemlje/2 spratova

Penthaus sa tri spavaće sobe i dva kupatila - Kragujevac, Aerodrom, 83,78 m2 p

Aerodrom, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju stan površine 83,78 m2, u izgradnji u Kragujevcu, u naselju Aerodrom, u blizini marketa, stadiona, škole, vrtića, pijace, autobuskog... više

172.816€ (2 082 €/m²)

  • 4 soba
  • 83m²
  • 4/3 spratova

Jednoiposoban stan u izgradnji Erdoglija

Erdoglija, Kragujevac

Novi stambeni objekat nalazi se u užem centru Kragujevca, u mirnoj gradskoj zoni nadomak ključnih sadržaja: glavnog hrama, gimnazije, centralnog... više

98.500€ (2 188 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 45m²
  • 2/4 spratova

Kuća 345 m², 8.5 a placa, Vinogradi, Kragujevac

Vinogradi, Kragujevac

Na prodaju kuća u Vinogradima, Kragujevac, ukupne površine 345 m², sa 222 m² korisne površine, na placu od 8,5 ari. Nekretnina je smeštena na... više

250.000€ (724 €/m²)

  • 345m²
  • /1 spratova