Za upit sumadija pronađeno 440 oglasa

Prodaja stanova u Kragujevcu – novi luksuzni stambeni kompleks u izgradnji sm

Centar, Kragujevac

Novi luksuzni stambeni kompleks u izgradnji smešten u mirnoj ulici u samom centru grada. U ponudi su jednosobni i dvosobni stanovi vrhunskog... više

117.106€ (2 209 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 53m²
  • 2/6 spratova

Okolno mesto, Stojnik, Stojnik, Kuća, 250m2, 105000 EUR

Stojnik, Aranđelovac

Odlična renovirana kuća na 30a građevinskog placa, kuća ima površinu 250m2, građena od čvrstog materijala, I nivo dnevni boravak sa prolazom... više

105.000€ (420 €/m²)

  • 250m²

Prodaje se lokal u centru Kragujevca

Centar, Kragujevac

Prodaje se lokal površine 38m2 u centru Kragujevca. Lokal se nalazi u prizemlju zgrade i poseduje izlog. U lokalu se trenutno nalazi frizerski... više

80.500€ (2 118 €/m²)

  • 38m²
  • .sprat

NA PRODAJU – NOV STAN 106m² NA BUBNjU

Bubanj, Kragujevac

Savršena lokacija – na par minuta hoda od fakulteta! Prodaje se prostran stan površine 106m², u jednom od najtraženijih delova Kragujevca –... više

191.500€ (1 806 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 106m²
  • 1/6 spratova

Kuća 230 m², 5.0, Stanovo, Kragujevac

Stanovo, Kragujevac

Na prodaju su dve kuće u Kragujevcu, naselje Stanovo, na placu od 5 ari. Ukupna površina objekata iznosi 230 m², a kuće su površina 120 m² i... više

130.000€ (565 €/m²)

  • 230m²
  • .sprat

Plac u naselju Ilićevo, 40.18 ar

Ilićevo, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac u Ilićevu od 40,18 ari. Plac se nalazi u naselju Ilićevo na 500m od škole. Zemljište u građevinskom području po kulturi... više

29.200€ (7 €/m²)

  • 4018m²

Poljoprivredno gazdinstvo u selu Veliko Krčmare kod Rače - površina 54557 m2

Centar, Rača, Rača

Poljoprivredno gazdinstvo u selu Veliko Krčmare sastoji se od dve parcele koje su površine 32071 m2 i 22486 m2, koje su udaljene nekih 300 m... više

40.000€ (0 €/m²)

  • 54557m²

Plac- Ravni Gaj 36,87 ari

Ljubić, Knić, Knić

Na prodaju plac u Ravnom Gaju pored glavnog magistralnog puta Kragujevac - Kraljevo. Pogodno za gradnju, plac je u građevinskom području,... više

20.000€ (5 €/m²)

  • 3687m²

Kragujevac, naselje Bresnica - kuća 80 m2, kuća 52 m2, garaža 14 m2, plac 34

Bresnica, Kragujevac, Kragujevac

Prodaju se dve kuće u Kragujevcu, naselje Bresnica, novije gradnje, bez ulaganja i obe odmah useljive, kao i garaža. Kuće i garaža su uknjižene... više

240.000€ (1 846 €/m²)

  • 130m²
  • Prizemlje

Na prodaju porodično imanje kod Stragara

Ovsište, Topola, Topola

Prodaje se porodično imanje sa kućom i okućnicom u selu Blaznava kod Stagara. Kuća se nalazi pored asfaltnog puta, ima 200m2 stambenog prostora... više

700.000€ (3 500 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje/2 spratova

Novogradnja u centru- Donja Erdoglija

Erdoglija, Kragujevac, Kragujevac

U ponudi su stan u izgradnji stambenog objekta u blizini Glavne crkve, Kragujevačke gimnazije, Velikog parka i gradske pijace. Stan br.10 sa... više

103.100€ (2 147 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²
  • 3/4 spratova

Nov dvosoban lux stan površine 74 m² - Penthaus u Matis New Point kompleksu,

Bubanj, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju nov dvosoban lux stan površine 74m² u Matis New Point kompleksu kod Palate pravde, naselje Bubanj, Kragujevac. Nalazi se na prvom... više

133.000€ (1 797 €/m²)

  • 2 soba
  • 74m²
  • 1.sprat