Za upit sumadija pronađeno 440 oglasa

Seosko gazdinstvo, Kragujevac, Velike Pčelice

Velike Pčelice, Okolina, Kragujevac

Nudimo Vam prelepo Seosko gazdinstvo u Kragujevcu, naselje Velike Pčelice sa redovnim turističkim aranžmanima, izgrađenom prepoznatljivošću... više

350.000€ (1 535 €/m²)

  • 228m²
  • Prizemlje

Plac u Vinogradima 25 ari

Vinogradi, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac u Vinogradima od 24,65 ari na potezu Desankin venac. Pogodno za gradnju, plac je građevinsko zemljište po kulturi voćnjak... više

100.000€ (40 €/m²)

  • 2465m²

Plac na Gružanskom jezeru

Knić, Knić, Knić

Na prodaju plac na Gružanskom jezeru, Knićanska strana od 3 ara za 10.000 e. Plac je P3. Plac se nalazi na 150 m od obale. Prelep kraj i prelep... više

10.000€ (33 €/m²)

  • 300m²

Izuzetna nekretnina na magistralnom putu - kuća u naselju Korićani

Korićani, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju izuzetno kvalitetno građena kuća sa kamenom fasadom, u naselju Korićani, u Kragujevcu. Površine kuće je 226 m2, a u sklopu kuće su... više

105.000€ (464 €/m²)

  • 226m²
  • Prizemlje

Prodaje se kuća u Bresnici

Bresnica, Kragujevac

Prodaje se kvalitetna porodična kuća na sprat, smeštena u mirnom i porodičnom naselju Bresnica, idealna za život jedne ili dve porodice. Kuća... više

180.000€ (1 200 €/m²)

  • 150m²
  • .sprat

Kuća, Vašarište 257m2

Vašarište, Kragujevac, Kragujevac

U prodaji kuća u mirnom delu naselja Vašarište, idealno za porodično stanovanje. Nalazi se u blizini osnovne škole, srednjih škola, marketa,... više

250.000€ (972 €/m²)

  • 257m²
  • Prizemlje

Plac u Vinogradima 97ari

Vinogradi, Kragujevac, Kragujevac

Prodaje se plac građevinsko zemljišteu Vinogradima 97 ari. Plac je na odličnoj lokaciji. Pogodan je za sve vrste gradnje hale, poslovne prostore... više

300.000€ (30 €/m²)

  • 9695m²

Kuća u Kniću, naselje Guncati osnova 60 m2, plac 3000 m2

Guncati, Knić, Knić

Na prodaju odmah useljiva kuća u selu Guncati, površine 143 m2 na placu površine 3000 m2 .... više

56.000€ (391 €/m²)

  • 143m²
  • Prizemlje

Dve kuce sa velikim placem

Batočina

Kompletno domacinstvo sa dve kuce od kojih glavna imo 390m2, a manja kuca oko 100m2 i nalaze se na velikom placu pa imate velike mogucnosti... više

75.000€ (250 €/m²)

  • 300m²
  • 1/1 spratova

Kragujevac, stan na petom spratu u ekskluzivnoj zoni 82,57 m2, u izgradnji

Centar, Kragujevac, Kragujevac

U ekskluzivnoj zoni, nadomak samog, strogog, centra grada, na prodaju stan u izgradnji površine 82,57 m2. Stan se nalazi na petom spratu zgrade... više

148.650€ (1 812 €/m²)

  • 3 soba
  • 82m²
  • 5.sprat

Stan na šestom spratu u ekskluzivnoj zoni 82.61 m2, u izgradnji

Bubanj, Kragujevac, Kragujevac

U ekskluzivnoj zoni, nadomak samog, strogog, centra grada, na prodaju stan u izgradnji površine 82,61 m2. Stan se nalazi na šestom spratu zgrade... više

157.000€ (1 914 €/m²)

  • 3 soba
  • 82m²
  • Prizemlje/6 spratova

Parcela-njiva u Ramaći

Ramaća, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju zemljište u selu Ramaća kod Kragujevca. Poljoprivredno zemljište-parcela je obradiva njiva, pete klase.Sa asfaltnog puta se skreće... više

4.500€ (2 €/m²)

  • 2244m²