Za upit sumadija pronađeno 440 oglasa

Na prodaju kuća kod Kliničkog centra

Bubanj, Kragujevac, Kragujevac

Prodaje se kuća od 130m2, na 1,3 ari placa u blizini Kliničkog centra. Kuća se sastoji iz tri nivoa, povezanih unutrašnjim stepenicama. Izuzetna... više

260.000€ (2 000 €/m²)

  • 130m²
  • Prizemlje/2 spratova

U ponudi plac u naselju Petrovac

Petrovac, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju parcela od 43 ara u Petrovcu, pored glavnog puta koji vodi za Novi Milanovac. Parcela je pravougaonog oblika, vodi se kao poljoprivredno... više

36.000€ (8 €/m²)

  • 4336m²

U ponudi šumsko i poljoprivredno zemljište u Petrovcu

Petrovac, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju parcela od 1 hektara i 8,5 ari u blizini Bozmana, naselje Petrovac. 84 ari je šuma treće klase, a 24 ara je njiva četvrte klase.Ukupna... više

60.000€ (5 €/m²)

  • 10856m²

prodaja placa u Grošnici

Grošnica, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju parcela od 7,20 ari u naselju Grošnica. Plac je poljoprivredno zemljište, po kulturi njiva pete klase. Pogodno za gradnju kuće ili... više

15.000€ (20 €/m²)

  • 720m²

Prodajem stan u centru Kragujevca

Centar, Kragujevac

Na prodaju stan površine 45 m² u samom centru Kragujevca, u neposrednoj blizini škole. U stanu ostaje kuhinja. Stan se nalazi na mirnoj lokaciji,... više

83.000€ (1 844 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 45m²
  • 4/4 spratova

Tvoj novi dom u srcu Kragujevca – Erdoglija, 76m²

Erdoglija, Kragujevac

Prava prilika koju ne treba propustiti! Zamislite stan u kojem imate dovoljno prostora za komforan život, mirnu lokaciju, a opet ste na svega... više

110.000€ (1 466 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 75m²
  • 4/4 spratova

Kuća na Deninom Brdu

Denino Brdo, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća na Deninom Brdu. Kuća ima 200 m2 i 103 m2 pomoćnog objekta. Kuća ima dve etaže i suteren u kome se nalazi kotlarnica .U prizemlju... više

165.000€ (825 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje/2 spratova

Grosnica, kuća 400 m2

Grošnica, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća u sivoj gradnji od 400 m2 u Grošnici na 10 ari placa. Kuća je planirana da bude u tri etaže po 100m2, svaka etaža sa zasebnim... više

145.000€ (362 €/m²)

  • 400m²
  • Prizemlje

Rača, naselje Vinogradi, kuća 135 m2, pomoćni objekat 170 m2, plac 317 m2

Centar, Rača, Rača

Na prodaju kuća u Rači, naselje Vinogradi, površine 135 m2 i pomoćni objekat, površine 90 m2, na placu površine 317 m2.... više

57.000€ (300 €/m²)

  • 190m²
  • Prizemlje

Parcela u Kormanu 31,26 ari

Korman, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju zemljište u Kormanu - Korman polje. Zemljište je njiva druge klase u građevinskom području. Na parceli nema struja i voda.Prilaz... više

17.000€ (5 €/m²)

  • 3126m²

Odlična parcela u Žunju

Žunje, Knić, Knić

Na prodaju prelepa parcela u selu Žunje opština Knić od 1,01 ha za 115.000 e. Parcela se nalazi u prelepoj prirodi u zaseoku neposedno pored... više

115.000€ (11 €/m²)

  • 10196m²

Plac u Kragujevcu, vikend naselje Resnik -2024 m2

Resnik, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac u Kragujevcu, vikend naselje Resnik, površine 2024 m2 po ceni od 9.000 eura. Plac je u blizini puta Kragujevac Rača, do placa... više

9.000€ (4 €/m²)

  • 2024m²