Za upit suma pronađeno 824 oglasa

Dvosoban stan SREMSKA KAMENICA, 152950€

Popovica, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka-1093720 Cena sa PDV-om. Dvosoban stan u veoma kvalitetnoj izgradnji smart home sistemu, na atraktivnoj lokaciji na Popovici.... više

152.950€ (3 398 €/m²)

  • 2 soba
  • 45m²
  • 1/2 spratova

Trosoban stan SREMSKA KAMENICA, 184000€

Popovica, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka-1093719 Cena sa PDV-om. Trosoban stan u veoma kvalitetnoj izgradnji po smart home sistemu, na atraktivnoj lokaciji na Popovici.... više

184.000€ (3 172 €/m²)

  • 3 soba
  • 58m²
  • Prizemlje/2 spratova

Čukarica, Cerak, Partizanske vode, 3.0, 65m2, 195717 EUR

Cerak, Beograd

Na prodaju stan u izgradnji na starom Ceraku , u početnoj fazi izgradnje sa rokom završetka mart 2027 godine. Stan se nalazi na trećem spratu... više

195.717€ (3 011 €/m²)

  • 3 soba
  • 65m²
  • 3/4 spratova

Voždovac, Činovnička kolonija - Jove Ilića 130m2

Jove Ilića, Voždovac, Beograd

4.0, 130m2 (dve terase 14m2), 1/1, LUX, salonac, pola parcele (205m2), pola tavana (60m2) i pola podruma (50m2), ktv, internet, interfon, toplotne... više

769.000€ (5 915 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 130m²
  • 1/1 spratova

Zvezdara, Učiteljsko naselje - Belokrajinska, 28m2

Učiteljsko Naselje, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Učiteljsko naselje - Belokrajinska 0.5, 28m2, 4/4, CG, interfon Prodaje se izuzetno funkcionalan i lepo održavan stan u potkrovlju,... više

120.000€ (4 285 €/m²)

  • Garsonjera
  • 28m²
  • 4/4 spratova

Vračar, Karađorđev park - Nebojšina 73m2

Karađorđev park, Vračar, Beograd

3.5, 73m2 (lođa 2.87m2), 1/6, CG, lift, internet, telefon, klima, ktv, internet, podrum Nebojšina ulica počinje od Hrama Sv. Save odnosno od... više

310.000€ (4 246 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 73m²
  • 1/5 spratova

Knez Mihailova, duplex, odlična investicija ID#1523

Knez Mihailova, Stari Grad, Beograd

MAGNAT 064.5.800.900 - u ulici Knez Mihailova, EXTRA centar Beograda, na Opštini Stari grad., MAGNAT prodaje 8.0 soban stan od 170m2, (uknjiženo... više

887.888€ (5 222 €/m²)

  • 8.0 soba
  • 170m²
  • 5/6 spratova

Savski venac, Ekonomski fakultet - Karađorđeva 101m2

Ekonomski fakultet, Savski Venac, Beograd

5.0, 101m2, 1/5, lift, TA, interfon, internet, klima, ktv, podrum, salonac Ulica Karađorđeva je jedna od najstarijih ulica u Beogradu.U blizini... više

349.800€ (3 463 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 101m²
  • 1/5 spratova

Stari grad, Atelje 212 - Svetogorska 88m2

Atelje 212, Stari Grad, Beograd

3.0, 88m2, 5/5, inverter klima, duplex, lift, interfon, internet, telefon, ktv, podrum. Svetogorska ulica je smeštena u epicentru grada, pružajući... više

359.000€ (4 079 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 88m²
  • 5/5 spratova

PALILULA KARABURMA 93m2 , 2T , 250000e

Karaburma, Palilula, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Karaburma, Dr Drage Ljocic, 4.0, 93 m2 sa 2 terase, III i IV od V spratova, dupleks, eg-gas, bez lifta,... više

250.000€ (2 688 €/m²)

  • 4 soba
  • 93m²
  • 3.sprat

Voždovac, Konjarnik - Glasinačka 45m2

Konjarnik (Voždovački deo), Voždovac, Beograd

1.0, 45m2 (lođa 7m2), 3/5, lift, CG, interfon, internet, ktv, podrum Glasinačka ulica se nalazi na Konjarniku, između Ustaničke ulice i autoputa.... više

152.000€ (3 377 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 45m²
  • 3/5 spratova

PRODAJA KUĆE KRUŠEDOLSKI PRNJAVOR – ODLIČNA LOKACIJA, 3 APARTMANA, 189m²,

Irig

Prodaja kuće Krušedolski Prnjavor – odlična lokacija, idealno za izdavanje stanova i turistički biznis. Na prodaju samostalna spratna kuća u... više

147.900€ (1 661 €/m²)

  • 89m²
  • 1.sprat