Za upit suma pronađeno 826 oglasa

Poslovno stambeni objekat, Niška Banja

Niška banja, Niška banja, Niš

Prodaje se kuća u Niškoj Banj 450 m2 plus 50m2 atomskog skloništa, koja se nalazi u užem krugu na oko 300m od centra, na placu od 13 ari i... više

500.000€ (1 000 €/m²)

  • 500m²
  • 2.sprat

Građevinski plac 19 ari sa starim objektom 57 m2 + 1 ha poljoprivrednog zemlji

Zvečka, Obrenovac, Beograd

Na prodaju građevinsko zemljište površine 19 ari u mestu Zvečka kod Obrenovca, sa starim upisanim objektom (kućom) od 57m2. Uz plac se prodaje... više

37.000€ (649 €/m²)

  • 57m²

Na prodaju imanje u Beočiću (opština Rekovac) Asfalt do placa | Bunarska vod

Beočić, Okolina, Rekovac

Prodaje se prelepo imanje u mirnom selu Beočić, na teritoriji opštine Rekovac. Idealno za one koji žele da se bave poljoprivredom, žive u prirodi... više

4.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

KOSMAJ, BABE 19 HEKTARA KULTIVISANOG ZEMLJISTA

Kosmaj, Sopot, Beograd

Na ovo imanje se dolazi asfaltiranim ulicama. Delovi ovog imanja su pod vocem, sumom, livadama I sve predstavlja jedinstvenu celinu. Jednim... više

1.500.000€ (7 €/m²)

  • 190000m²

Zvezdara, Gradska bolnica, Preševska , 2.5, 80m2, 205000 EUR

Gradska Bolnica, Beograd

Lep dvoiposoban stan nadomak Zvezdarske šume i Cvetkove pijace, na dva nivoa. Na prvom nivou je dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, hodnik... više

205.000€ (2 562 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • 4/4 spratova

Priroda, mir i investicija , samo 12000 eura

Budžino brdo, Jagodina

Na prodaju šumsko zemljište površine 39 ari, idealno za ljubitelje prirode, investitore ili kao dugoročnu sigurnu investiciju. -Površina: 39a... više

12.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

LUKSUZAN STAN NA DEDINJU

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Ekskluzivan stan na Dedinju , u mirnom i zelenilom okruzenom delu u blizini Belog dvora. Predstavlja savrsen spoj luksuza, privatnosti i komfora.... više

950.000€ (5 428 €/m²)

  • 4 soba
  • 175m²
  • Visoko prizemlje.sprat

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA-USELJIVA NOVOGRADNJA- JOVE ILICA

Autokomanda, Vozdovac, Beograd

Jedinstvena ponuda na trzistu nekretnina. U zgradi premijum kvaliteta, vrhunskog dizajna, sa besprekornom dokumentacijom, u ponudi je stan veoma... više

512.999€ (3 916 €/m²)

  • 5 soba
  • 131m²
  • 6.sprat

Spratna kuća sa okućnicom u Progaru

Progar, Surčin, Beograd

Predivna spratna kuća koja je u osnovi 88m2 na preko 1 ha okućnice, zaboravljena, ali ipak svojom lepotom i šarmom mami poglede. Ova spratna... više

270.000€ (3 068 €/m²)

  • 88m²
  • .sprat

Kuća sa imanjem - Ursule kod Rekovca

Centar, Rekovac, Rekovac

Na prodaju kuća od 81m2 na 81,4 ari i 2,35 hektara zemlje. Kuća se nalazi pored asfaltnog puta sa velikim dvorištem i delom zemljišta iza... više

33.000€ (407 €/m²)

  • 81m²
  • Prizemlje

Kuća sa 7 soba SREMSKA KAMENICA, 700000€

Tatarsko Brdo, Sremska Kamenica

Luxuzna vila na Tatarskom brdu. Odlična lokacija. Pogodna za stanovanje ili kao poslovni prostor. Agencijska oznaka nekretnine 3091213, cena... više

700.000€ (2 071 €/m²)

  • 338m²

Apartman na Zlatiboru, naselje Kamalj

Kamalj, Okolina, Zlatibor

Na prodaju apartman na Zlatiboru, jednosoban po strukturi sa izdvojenom spavaćom sobom, parking mestom, saunom i kaminom. Najveća prednost ovog... više

79.000€ (1 795 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 44m²
  • Prizemlje