Za upit suma pronađeno 826 oglasa

PRODAJA LUX STANOVA NOVI SAD – CENTAR – SMART STANOVI 0.5 DO 4.0 – POSLOV

Centar, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – LUKSUZAN KOMPLEKS U CENTRU GRADA – SMART STANOVI U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u luksuznom stambeno-poslovnom... više

113.810€ (3 671 €/m²)

  • Garsonjera
  • 31m²
  • 3/8 spratova

Centar, Novi Sad

146.050€ (3 562 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 6/8 spratova

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA-USELJIVA NOVOGRADNJA- JOVE ILICA

Autokomanda, Vozdovac, Beograd

Jedinstvena ponuda na trzistu nekretnina. U zgradi premijum kvaliteta, vrhunskog dizajna, sa besprekornom dokumentacijom, u ponudi je stan veoma... više

604.999€ (4 416 €/m²)

  • 4 soba
  • 137m²
  • 6.sprat

Prodaja, Plac, Beograd, Čukarica, Umka

Umka, Čukarica, Beograd

Prodaje se 37.09 ari građevinskog zemljišta na Umci, 13 minuta od Beograda i 6min od buduće početne stanice metroa. Dozvoljena gradnja P+1+Pk,... više

55.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Barajevo - Glumčevo brdo, plac 70.92a

Glumčevo brdo, Barajevo, Beograd

Barajevo - Glumčevo brdo plac, 70.92a Zemljište u građevinskom području, okruženo šumom, u blizini Beograda. U neposrednoj blizini parcele... više

55.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Boljevac, Rtanj + Krivi vir 2ha 49ari 60kvm

Krivi Vir, Boljevac, Boljevac

Prodaju se poljoprivredne i šumske parcele od 2ha 49a 60m2 , severno, iznad Krivog vira od poslednjih kuća oko 250m, opština Boljevac, sa pogledom... više

12.500€ (0 €/m²)

  • 24960m²

Na prodaju moderna kuća sa placem od 7 ari i Smart Home sistemom

Blok 70, Novi Beograd, Beograd

Na prodaju je predivna kuća površine 120m2 sa savršeno raspoređenim prostorijama i velikim placem od 7 ari smeštena na mirnoj i odličnoj lokaciji... više

270.000€ (2 250 €/m²)

  • 120m²
  • /2 spratova

Plac u Lapovu - 3568 m2, poljoprivredno zemljište sa mogućnošću prenamene u

Centar, Lapovo, Lapovo

Na prodaju plac u Lapovu, četiri parcele koje čine celinu i imaju direktan izlaz širinom od 8 metara, na magistralni put, koji Jagodinu povezuje... više

25.000€ (7 €/m²)

  • 3568m²

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA-USELJIVA NOVOGRADNJA- JOVE ILICA

Autokomanda, Vozdovac, Beograd

177.990€ (4 341 €/m²)

  • 1 soba
  • 41m²
  • 5.sprat

Zaovinsko jezero-Tara, 80m2, plac 121 ar

Mokra gora, Tara, Užice

Na prodaju razrađeno seosko domaćinstvo na Zaovinskom jezeru -Tara. U nacionalnom parku Tara na 1.100 m nadmorske visine, plac 121 ar, sa izlazom... više

600.000€ (7 500 €/m²)

  • 80m²
  • .sprat

Poslovno stambeni objekat, Niška Banja

Niška banja, Niška banja, Niš

Prodaje se kuća u Niškoj Banj 450 m2 plus 50m2 atomskog skloništa, koja se nalazi u užem krugu na oko 300m od centra, na placu od 13 ari i... više

500.000€ (1 000 €/m²)

  • 500m²
  • 2.sprat

Građevinski plac 19 ari sa starim objektom 57 m2 + 1 ha poljoprivrednog zemlji

Zvečka, Obrenovac, Beograd

Na prodaju građevinsko zemljište površine 19 ari u mestu Zvečka kod Obrenovca, sa starim upisanim objektom (kućom) od 57m2. Uz plac se prodaje... više

37.000€ (649 €/m²)

  • 57m²