Za upit suma na prodaju pronađeno 821 oglasa

Eksluzivna novogradnja u Čairu, duplex (prizemlje i galerija) dvoiposoban, 67

Čair, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan u prizemlju zgrade , sa galerijom, u izgradnji u Čairu, na atraktivnoj, mirnoj i prestižnoj lokaciji. Izgradnja zgrade... više

167.500€ (2 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 67m²
  • Prizemlje/4 spratova

Prodaje se stambeno - poslovni prostor, 400m2, centar

Centar, Medijana, Niš

Prodaje se stambena (poslovna) zgrada u užem centru Niša. Objekat je ukupne površine 400m2. Na parceli se nalaze i 3 parking mesta. Objekat... više

2.000.000€ (5 000 €/m²)

  • 400m²
  • Prizemlje

Boljevac, Rtanj – Krivi vir 75kvm + 1,2ari ID#28802

Krivi Vir, Boljevac, Boljevac

Prodaje se porodična kuća (u osnovi 75m2, PR+I) sa pomoćnim objektima štala, ambar i koliba (40+24+38m2) na građevinskoj parceli od 7a 13m2,... više

10.000€ (133 €/m²)

  • 75m²
  • Prizemlje/1 spratova

Kuća u Kragujevcu - Naselje Erdeč, 116 m2, plac 489 m2

Erdeč, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća u naselju Erdeč, u Kragujevcu, površine 116 m2, koja je sagrađena na placu površine 489 m2, koji je ograđen, pravougaonog oblika... više

119.000€ (1 025 €/m²)

  • 116m²
  • Prizemlje

Pećinci, Karlovčić, Beli vetar, 4.0, 148m2, 215000EUR

Karlovčić, Pećinci

Agencijski ID: 121168, 14a, prizemna, pr+1, struja, terasa, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, dvoriste/basta,... više

215.000€ (1 452 €/m²)

  • 148m²

Za one koji cene kvalitet stanova Novi Sad – Stanovi u izgradnji, odlična l

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u izgradnji na odličnoj lokaciji na telepu blize centru grada,odmah na pocetku telepa. Cena već od 2.990... više

148.033€ (3 218 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 46m²
  • 1/2 spratova

Za one koji cene kvalitet Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u izgradnji, od

Telep, Novi Sad

165.425€ (3 121 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 53m²
  • 1/2 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u izgradnji, odlična lokacija, pocetak t

Telep, Novi Sad

188.347€ (3 139 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 60m²
  • 1/2 spratova

Telep, Novi Sad

188.347€ (3 139 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 60m²
  • 1/2 spratova

Telep, Novi Sad

165.425€ (3 121 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 53m²
  • 1/2 spratova

Telep, Novi Sad

217.203€ (3 059 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 71m²
  • 1/2 spratova

Palilula, Krnjača, Teodora Češljara, 3.0, 100m2, 91500EUR

Krnjača, Beograd

Agencijski ID: 117785, II/II, terasa, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, parking, dvoriste/basta, deljiv, dvorisna zgrada. Prodaje se... više

91.500€ (915 €/m²)

  • 3 soba
  • 100m²
  • 2/2 spratova