Za upit suma na prodaju pronađeno 821 oglasa

Petosoban stan NOVI SAD, 442530€

Novo Naselje - Bistrica, Novi Sad

Petosoban luksuzan stan u novoj urbanoj vili +++ Agencijska oznaka stana 1099935, Novi Sad, Novo Naselje. Prodaja stana u novoj urbanoj vili... više

442.530€ (2 682 €/m²)

  • 5 soba
  • 165m²
  • 1/3 spratova

PRODAJA, 3.5 STAN, ZARKOVO, CUKARICA

Zarkovo, Cukarica, Beograd

Na prodaju je prostran i svetao troiposoban stan povrsine 103 m2, uTrgovackoj ulici u Zarkovu. Stan je idealan kao investicija, ali i kao porodicni... više

270.000€ (2 621 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 103m²
  • 5.sprat

ZVEZDARA UCITELJSKO NASELJE 144m2 , 2T , 300000e

Uciteljsko Naselje, Zvezdara, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Uciteljsko naselje, Pljevaljska, 5.0 horizontala kuce, 144 m2 sa 2 terase, na 3.56 ara, PR + I sprat... više

300.000€ (2 083 €/m²)

  • 144m²

Čukarica, Banovo brdo - Kneza Višeslava

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

5.0, duplex, 195m2, 1/2, 5 terasa, LUX, gas/kotao, klima, KTV, internet, interfon, jedno parkino mesto u garaži, plac/dvorište 1.2 ara U prilici... više

750.000€ (3 846 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 195m²
  • 1/2 spratova

Zvezdara, Lipov lad - Bulevar kralja Aleksandra 88m2

Lipov Lad, Zvezdara, Beograd

3.5, 88m2 (terasa), 7/7, CG, lift, interfon, internet, ktv, telefon, klima. Bulevar Kralja Aleksandra je druga ulica po dužini u Beogradu i... više

310.000€ (3 522 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 88m²
  • 7/7 spratova

Kuća 92m², Sremska Kamenica - 140.000€ (POTPUNO OPREMLJENO, NOVO)

Sremska Kamenica, Novi Sad

Na predivnoj lokaciji u Paragovu (Sremska Kamenica), prodaje se nameštena četvorosobna kuća na sprat, namenjena za stanovanje i uživanje. Svi... više

140.000€ (1 521 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 92m²
  • .sprat

Odličan lokal, kompletno opremljen, izdat, 156m2, centar, top ponuda

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju odličan lokal u centru, u Dušanovom Bazaru. Pogodan za obavljanje raznih delatnosti, predstavništva, advokatske kancelarije, ordinacije,... više

180.000€ (1 153 €/m²)

  • 156m²
  • Prizemlje/5 spratova

Eksluzivna novogradnja u Čairu, troiposoban, III sprat, 99 m2 plus 99 m2

Čair, Medijana, Niš

Na prodaju troiposoban stan na III spratu zgrade u izgradnji u Čairu, na atraktivnoj, mirnoj i prestižnoj lokaciji. Izgradnja zgrade je... više

326.700€ (3 300 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 99m²
  • 3/4 spratova

LUX Dvosoban stan u centru Vrnjačke Banje, 39.11 m², Zepterme, spa, bazen

Centar, Vrnjačka Banja

Na prodaju je luksuzan dvosoban apartman u kompleksu Zepterme, u centru Vrnjačke Banje, na odličnoj lokaciji. Stan se nalazi na II spratu zgrade... više

149.900€ (3 843 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 39m²
  • 2/6 spratova

Vračar, Kalenić pijaca, , 3.0, 82m2, 320000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 128016, II/II, terasa, uknjizen, luks renoviran, stara gradnja. Ekskluzivan trosoban stan u predratnoj vili – Topolska, Vracar.... više

320.000€ (3 902 €/m²)

  • 3 soba
  • 82m²
  • 2/2 spratova

Vikend kuća u Velikom Drenovcu

Veliki Drenovac, Aleksinac, Aleksinac

Prodaje se kuća u vikend naselju u Veliki Drenovac. Kuća se nalazi na parceli koja je 892m2. Dvorište je organizovano u više kaskada pošto je... više

80.000€ (851 €/m²)

  • 94m²
  • Prizemlje

Novi Sad, Sremska Kamenica, Paragovo, 4.0, 90m2, 140000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 113107, 5a, spratna, uknjizen. Prodaje se kuca, 90m2, na predivnoj lokaciji u Sremskoj Kamenici/Paragovu, u neposrednoj blizini... više

140.000€ (1 555 €/m²)

  • 90m²