Za upit suma na prodaju pronađeno 824 oglasa

Apartman na Zlatiboru, naselje Kamalj

Kamalj, Okolina, Zlatibor

Na prodaju apartman na Zlatiboru, jednosoban po strukturi sa izdvojenom spavaćom sobom, parking mestom, saunom i kaminom. Najveća prednost ovog... više

79.000€ (1 795 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 44m²
  • Prizemlje

+ZVEZDARA VN 3316

Gradska bolnica, Zvezdara, Beograd

Prodajemo kompletno renoviran četvorosoban stan, u Čingrijinoj ulici, u neposrednoj blizini Gradske bolnice i Zvezdarske šume. 4.0, 104m2(lođa),... više

348.000€ (3 346 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 104m²
  • 3/6 spratova

Na prodaju kuća u centru u blizini Osnovog suda i Narodnog pozorišta

Centar, Medijana, Niš

Prodaje se kuća u centru grada. Kuća je uknjižene površine 61m2, privatna je svojina 1 kroz 1. Nalazi se na zajedničkoj parceli sa pravom prolaska... više

80.000€ (1 311 €/m²)

  • 61m²
  • Prizemlje

Surčin, Surčin, -, Zemljište, 8700ari, 224000 EUR

Surčin, Beograd

Plac se nalazi u Surčinu, dužinom uz kanal Galovica, na ivici šume. Dimenzije placa su 24 x 30 x 380m. Zemljište je pogodno za poljoprivredu... više

224.000€ (25 €/m²)

  • 8700m²

Parcela-livada u Ramaći

Ramaća, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju zemljište u selu Ramaća kod Kragujevca. Poljoprivredno zemljište-parcela pašnjak, šeste klase. Trenutno se sastoji od cerove šume.... više

16.000€ (1 €/m²)

  • 8087m²

Pećinci, Šimanovci - Mandić Đorđa Đokice, 42.58a

Šimanovci, Okolina, Pećinci

Pećinci, Šimanovci - Mandić Đorđa Đokice plac/građevinsko zemljište 42.58a, front prema ulici 38m Prodaje se plac u Šimanovcima u ulici Mandić... više

147.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Pećinci, Šimanovci - Potes Legdar, 155.51 ar

Šimanovci, Okolina, Pećinci

Pećinci, Šimanovci - Potes Legdar plac, 155.51 ar, front prema ulici 82 metara Prodaje se uknjiženo građevinsko zemljište od 15551m2 u industrijskoj... više

341.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Rakovica, Kanarevo brdo, Vukasovićeva, 1.0, 27m2, 73500 EUR

Kanarevo Brdo, Beograd

U mirnom i uređenom kraju, okružen zelenilom, garsonjera na trećem spratu od četiri, u zgradi sagrađenoj 2007.godine. Prostorije: predsoblje,... više

73.500€ (2 722 €/m²)

  • 1 soba
  • 27m²
  • 3/4 spratova

- zvezdara sf 2607

Gradska bolnica, Zvezdara, Beograd

U predivnom delu Zvezdare, nadomak Zvezdraske šume, prodaje se plac porvšine 2,18a sa 3 ekonomska domaćinstva. Objekti: I objekat: garaža... više

480.000€ (2 201 €/m²)

  • 218m²
  • .sprat

Kuća, Gornje Vlase

Gornje Vlase, Gadžin Han, Gadzin Han

Na prodaju kuća u selu Gornje Vlase, opština Gadžin Han. Idealna investicija za one koji žele da se sklone od gradske buke i da nađu mir u prirodi.... više

16.000€ (266 €/m²)

  • 60m²
  • Prizemlje

Poljoprivredno zemljište 2 ha, Ub, Brgule – 13 000 €

Brgule, Okolina, Ub

Na prodaju  poljoprivredno zemljište  površine  1,82ha u Brgulama. Pogodan za sve poljoprivredne kulture, sastoji se iz tri njive, koje imaju... više

13.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac na Gružanskom jezeru od 77.42 ara

Knić, Knić, Knić

Na prodaju plac na Gružanskom jezeru od 77,42 ara, na 200 m od vode. Zemljište se vodi kao šumsko, raskrčeno je i urađene kaskade. Plac je... više

79.310€ (10 €/m²)

  • 7742m²