Za upit suma na prodaju pronađeno 824 oglasa

Voždovac, Banjica - Porodice Trajković, 35m2

Banjica, Voždovac, Beograd

Voždovac, Banjica - Porodice Trajković 1.5, 35m2 + terasa 15m2, SUT/7, EG, lift, telefon, interfon, podrum, parking Prodaje se stan u novogradnji... više

130.000€ (3 714 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 35m²
  • Suteren/7 spratova

Kuća, selo Rujište - Ražanj, 3,7ha

Rujište, Ražanj, Ražanj

Na prodaju domaćinstvo u selu Rujište u neposrednoj blizini Ražnja. Ukupna površina placa sa okućnicom ima oko 25 ari, porodični objekat starije... više

31.500€ (0 €/m²)

  • 37005m²
  • Prizemlje

Plac, Sopot, Ralja, 218 ara

Ralja, Sopot, Beograd

Plac, Sopot, Ralja, 218 ara, uknjižen, gradska voda, Plac čine tri parcele : jedna je gradjevinska, a dve su pod poljoprivrednim zemljištem.... više

65.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

VOZDOVAC DUSANOVAC 256m2 , 3T , 769000e

Dusanovac, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Vozdovac, Dusanovac, lokal u dva nivoa, 256.45 m2 sa 3 terase PR i I od VII spratova, cg sa kalorimetrima,... više

769.000€ (3 003 €/m²)

  • 256m²

Apartman 28m2 kod staze Crni vrh

Divčibare, Valjevo

Apartman 28m2 u novogradnji na odlicnoj lokaciji - 300m od staze Crni vrh, okruzen borovom sumom i u blizini jezera. Nalazi se na prvom spratu... više

60.000€ (2 142 €/m²)

  • 28m²
  • 1/3 spratova

Zvezdara, Gradska bolnica, Preševska , 2.5, 80m2, 205000 EUR

Gradska Bolnica, Beograd

Lep dvoiposoban stan nadomak Zvezdarske šume i Cvetkove pijace, na dva nivoa. Na prvom nivou je dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, hodnik... više

205.000€ (2 562 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • 4/4 spratova

Vikendica 50m2, Ostrovica, plac 23ara

Ostrovica, Niška banja, Niš

Na prodaju vikendica 50m2, čvrste građe u naselju Ostrovica, na prelepom mestu u prirodi, oaza mira na 23ari placa sa vinogradom, voćnjakom... više

29.000€ (580 €/m²)

  • 50m²
  • Prizemlje

Pećinci, Šimanovci - Prhovačka, 71.22 ara

Šimanovci, Okolina, Pećinci

Pećinci, Šimanovci - Prhovačka poljoprivredno zemljište, 71.22 ara Prodaje se poljoprivredno zemljište. Front prema ulici 22m. Uknjiženo.... više

142.440€ 0 €/m²)

  • 0m²

Pećinci - Šimanovci, plac 920.68 ari

Šimanovci, Okolina, Pećinci

Pećinci - Šimanovci plac, 920.68 ari, front prema ulici 420m Prodaje se građevinsko zemljište od 920.68 ari u ŠImanovcima u blizini Mihaljevačke... više

2.480.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Pećinci, Šimanovci - Prhovačka, 82.68 ari

Šimanovci, Okolina, Pećinci

Pećinci, Šimanovci - Prhovačka poljoprivredno zemljište, 82.68 ari Prodaje se poljoprivredno zemljište. Front prema ulici 25m. Uknjižen.... više

165.360€ 0 €/m²)

  • 0m²

Pećinci, Šimanovci - Novo naselje, 18m2

Šimanovci, Okolina, Pećinci

Pećinci, Šimanovci - Novo naselje garaža, 18m2, prizemlje U ponudi garaža površine 18m2 u prizemlju zgrade. U garaži ima struja, voda i kanalizacija.... više

15.000€ (833 €/m²)

  • 18m²
  • Prizemlje

Pećinci, Šimanovci - Golubinačka, 56 ari

Šimanovci, Okolina, Pećinci

Pećinci, Šimanovci - Golubinačka plac-građevinsko zemljište, 56 ari, front prema ulici 24m U industrijskoj oblasti Šimanovaca, na liniji projektovane... više

165.000€ 0 €/m²)

  • 0m²