Za upit suma na prodaju pronađeno 824 oglasa

Voždovac, Bulevar oslobodjenja, Bulevar oslobođenja , 3.0, 108m2, 299000 EUR

Bulevar Oslobodjenja, Beograd

Na dobroj lokaciji, izuzetan stan na trećem spratu u dobro održavanoj zgradi iz 1999.godine sa lepom fasadom, mermernim stepeništem. Stan veoma... više

299.000€ (2 768 €/m²)

  • 3 soba
  • 108m²
  • 3/3 spratova

Poljoprivredno zemljište u Vučkovici kod Knića -plac 3623 m2

Vučkovica, Knić, Knić

Na prodaju poljoprivredno zemljište u Vučkovici kod Knića, površine 3623 m2. Postoji mogućnost prenamene u građevinsko. Do parcele se dolazi... više

5.000€ (1 €/m²)

  • 3623m²

Pećinci, Šimanovci - Mandić Đorđa Đokice, 42.58a

Šimanovci, Okolina, Pećinci

Pećinci, Šimanovci - Mandić Đorđa Đokice plac/građevinsko zemljište 42.58a, front prema ulici 38m Prodaje se plac u Šimanovcima u ulici Mandić... više

147.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Pećinci, Šimanovci - Potes Legdar, 155.51 ar

Šimanovci, Okolina, Pećinci

Pećinci, Šimanovci - Potes Legdar plac, 155.51 ar, front prema ulici 82 metara Prodaje se uknjiženo građevinsko zemljište od 15551m2 u industrijskoj... više

341.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac na karađorđevom brdu

Karađorđevo brdo, Paraćin

Plac u mirnom delu sa pogledom na široke pašnjake i šumu. Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili ovaj oglas. više

9.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Čukarica, Sremčica, 411m2, 13.28 ari ID#1625

Sremčica, Čukarica, Beograd

Velika porodična kuća na prostranom placu površine 13,28 ari smeštena je na obodu Lipovačke šume. U mirnom delu Sremčice, oko 500m od glavne... više

175.000€ (425 €/m²)

  • 411m²
  • Prizemlje/2 spratova

Na prodaju poljoprivredno zemljište u Balosavama

Balosave, Knić, Knić

Na prodaju poljoprivredno zemljište u Balosavama u Gruži. Prodaje se 1 hektar i 63 ara, kao livada četvrte klase, 15 ari šume i 10 ari njiva.... više

11.000€ (0 €/m²)

  • 16233m²

Čukarica, Filmski grad, Arčibalda Rajsa, 3.0, 72m2, 265000EUR

Žarkovo, Beograd

Agencijski ID: 94521, I/IV, klima, lift, telefon, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, podrum, stambena zgrada. Prelep... više

265.000€ (3 680 €/m²)

  • 3 soba
  • 72m²
  • 1/4 spratova

Žabljak, Žabljak, Iva do, 4.0, 160m2, 420000EUR

Žabljak, Žabljak

Agencijski ID: 126460, 6.6a, spratna, terasa(3), uknjizen, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, dvoriste/basta, cela. Prodaje... više

420.000€ (2 625 €/m²)

  • 160m²

Hitno se đrodaje parceča u Krivom Viru, BOLJEVAC

Krivi Vir, Okolina, Boljevac

Parcela udaljena od puta Paraćin Zaječar 1km, od sela 2km. Pogodna za različite namene . Deo parcela je obrastao šumom. Za keš kupce dogovor.... više

15.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Rakovica, Vidikovački venac - Susedgradska, 30m2

Vidikovački venac, Rakovica, Beograd

Rakovica, Vidikovački venac - Susedgradska 1.5, 30m2 (lođa + terasa 6m2), PR/3, CG, klima, telefon, interfon, KATV, internet U ponudi izvanredan,... više

105.000€ (3 500 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 30m²
  • Prizemlje/3 spratova

Pećinci, Šimanovci - Mandić Đorđa Đokice, 25.95 ari

Šimanovci, Okolina, Pećinci

Pećinci, Šimanovci - Mandić Đorđa Đokice plac, 25.95 ari, front prema ulici 15 metara Prodaje se plac u Šimanovcima u ulici Mandića Đorđa... više

78.000€ 0 €/m²)

  • 0m²