Za upit stanovi novi stari banovci pronađeno 366 oglasa

PREMIUM stanovi na Limanu – 2.0 do 4.0, 33–69 m² | Vrhunac kvaliteta i kom

Liman 4, Novi Sad

Predstavljamo premium stanove na Limanu, projektu čiji je cilj da postane sinonim za kvalitet, luksuz i dugotrajnost. Svaka stambena jedinica... više

125.774€ (2 418 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 52m²
  • 1/3 spratova

Odličan stan u bloku 23

Blok 23, Novi Beograd, Beograd

Lepo održavan i očuvan stan, sređivan pre desetak godina. Po rasporedu prostorija i po strukturi, ovo je jednoiposoban stan, gde su u sklopu... više

195.000€ (4 534 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 43m²
  • 10/11 spratova

Liman 4, Novi Sad

123.526€ (3 012 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 2.sprat

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 93000€

Grbavica, Novi Sad

Agencijska oznaka: 1101487 CENA 93.000 e + agencijska provizija od 3%. Prodaje se potpuno nov, odmah useljiv stan, smešten na odličnoj lokaciji,... više

93.000€ (2 583 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • 4/4 spratova

Prodaja petosobnog stana Novi Sad – Banatić, Sajam, odlična lokacija LUX

Banatić, Novi Sad

Iz ponude izdvajamo odličan petosoban stan na odličnoj lokaciji, naselje Banatić, u blizini Sajma, Železničke stanice i marketa Lidl. Ova nekretnina... više

482.658€ (3 239 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 149m²
  • 1/3 spratova

EKSKLUZIVAN STUDIO U BEOGRADU NA VODI – BW BELLA

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

Predstavljamo BW Bella – nov stambeno – poslovni objekat koji pripada premium bloku u okviru kompleksa Beograd na vodi. Ova moderna zgrada,... više

219.888€ (5 235 €/m²)

  • Garsonjera
  • 42m²
  • 14.sprat