Za upit stanovi novi stari banovci pronađeno 366 oglasa

Novi Sad, Bulevar Oslobođenja, Kosančić Ivana, 0.5, 30m2, 77500EUR

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Agencijski ID: 93958, PSUT/IV, klima, uknjizen, novogradnja. Prodaje се stan uknjizen polusuteren kod Bulevara Oslobodjenja,30 m2,gradsko centralno... više

77.500€ (2 583 €/m²)

  • 1 soba
  • 30m²

Čukarica, Filmski grad, Arčibalda Rajsa, 3.0, 72m2, 265000EUR

Žarkovo, Beograd

Agencijski ID: 94521, I/IV, klima, lift, telefon, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, podrum, stambena zgrada. Prelep... više

265.000€ (3 680 €/m²)

  • 3 soba
  • 72m²
  • 1/4 spratova

Kopaonik-Brzeće, lux apartman-u ponudi 31.02m2 sa galerijom

Brzeće, Kopaonik, Kopaonik

U ponudi lux novogradnja-stambeno poslovni objekat, sa smeštajnim kapacitetom od 24 apartmana i dva lokala u naselju Brzeće na Kopaoniku. Nalazi... više

62.040€ (2 001 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 31m²
  • 3/3 spratova

PREMIUM stanovi na Limanu – 2.0 do 4.0, 33–69 m² | Vrhunac kvaliteta i kom

Liman 4, Novi Sad

Predstavljamo premium stanove na Limanu, projektu čiji je cilj da postane sinonim za kvalitet, luksuz i dugotrajnost. Svaka stambena jedinica... više

196.024€ (2 840 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 69m²
  • 1/3 spratova

Liman 4, Novi Sad

110.250€ (3 062 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 36m²
  • 3/3 spratova

PRODAJA, 2.0 STAN - ZABLJAK

Beograd

Na izuzetnoj lokaciji u neposrednoj blizini Crnog jezera, nalazi se jednosoban stan povrsine 51 m2˛, idealan za miran zivot u prirodnom okruzenju... više

127.500€ (2 500 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²
  • 1.sprat

Liman 4, Novi Sad

108.647€ (3 017 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 36m²
  • Prizemlje/3 spratova

Liman 4, Novi Sad

110.540€ (2 987 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 37m²
  • 1/3 spratova

Liman 4, Novi Sad

115.250€ (3 032 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 38m²
  • Prizemlje/3 spratova

Liman 4, Novi Sad

196.024€ (2 840 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 69m²
  • 2.sprat

Liman 4, Novi Sad

110.250€ (3 062 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 36m²
  • 2.sprat

Liman 4, Novi Sad

127.000€ (2 953 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 43m²
  • Prizemlje/3 spratova