Za upit stanovi novi stari banovci pronađeno 366 oglasa

Novi Sad, Bulevar Oslobođenja, , 2.0, 39m2, 125000EUR

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Agencijski ID: 122921, XIII/XVIII, lift, uknjizen, stambena zgrada. Na prodaju odlican manji dvosoban stan kod Zeleznicke stanice u Novom Sadu.... više

125.000€ (3 205 €/m²)

  • 2 soba
  • 39m²
  • 13/18 spratova

Trosoban stan SREMSKA KAMENICA, 170000€

Tatarsko Brdo, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka 1102226 - Cena 172 000 eur-a + 3% agencijske provizije. Na prodaju trosoban stan od 58m2 na atraktivnoj i mirnoj lokaciji,... više

170.000€ (2 931 €/m²)

  • 3 soba
  • 58m²
  • 2/4 spratova

Dvoiposoban porodični stan, 59m², VII sprat, Novo Naselje, Novi Sad (RENOVIRA

Novo Naselje, Novi Sad

Na prodaju potpuno renoviran dvoiposoban stan površine 59m², smešten na jednoj od najlepših lokacija na Novom Naselju – između parka, vrtića,... više

147.000€ (2 491 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 7/11 spratova

Kopaonik-Brzeće, lux apartman- studio u ponudi 23.6m2

Brzeće, Kopaonik, Kopaonik

U ponudi lux novogradnja-stambeno poslovni objekat, sa smeštajnim kapacitetom od 24 apartmana i dva lokala u naselju Brzeće na Kopaoniku. Nalazi... više

47.200€ (2 052 €/m²)

  • Garsonjera
  • 23m²
  • Prizemlje/3 spratova

Herceg Novi, Igalo, Sarajevska, 5.5, 120m2, 299000EUR

Igalo, Herceg Novi

Agencijski ID: 130823, II/II, klima, terasa(2), uknjizen, renoviran, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, dvoriste/basta, tavan, mogucnost... više

299.000€ (2 491 €/m²)

  • 6 soba
  • 120m²
  • 2/2 spratova

Kopaonik-Brzeće, lux apartman-u ponudi 28.83m2 sa galerijom

Brzeće, Kopaonik, Kopaonik

57.660€ (2 059 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 28m²
  • 3/3 spratova

Kopaonik-Brzeće, lux apartman-u ponudi 31.02m2 sa galerijom

Brzeće, Kopaonik, Kopaonik

62.040€ (2 001 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 31m²
  • 3/3 spratova

Kuća 92m², Sremska Kamenica - 140.000€ (POTPUNO OPREMLJENO, NOVO)

Sremska Kamenica, Novi Sad

Na predivnoj lokaciji u Paragovu (Sremska Kamenica), prodaje se nameštena četvorosobna kuća na sprat, namenjena za stanovanje i uživanje. Svi... više

140.000€ (1 521 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 92m²
  • .sprat

Kopaonik-Brzeće, lux apartman-u ponudi 23,61m2

Brzeće, Kopaonik, Kopaonik

47.220€ (2 053 €/m²)

  • Garsonjera
  • 23m²
  • Prizemlje/3 spratova

Kopaonik-Brzeće, lux apartman-u ponudi 38.69m2 sa galerijom

Brzeće, Kopaonik, Kopaonik

U ponudi lux novogradnja - stambeno poslovni objekat, sa smeštajnim kapacitetom od 24 apartmana i dva lokala u naselju Brzeće na Kopaoniku.... više

77.380€ (2 036 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 38m²
  • 3/3 spratova

Kopaonik-Brzeće, lux apartman-u ponudi 23,61m2

Brzeće, Kopaonik, Kopaonik

47.220€ (2 053 €/m²)

  • Garsonjera
  • 23m²
  • Prizemlje/3 spratova

Kopaonik-Brzeće, lux apartman u ponudi 74.76m2

Brzeće, Kopaonik, Kopaonik

U ponudi lux novogradnja-stambeno poslovni objekat, sa smeštajnim kapacitetom od 24 apartmana i dva lokala u naselju Brzeće na Kopaoniku.... više

149.520€ (2 020 €/m²)

  • 3 soba
  • 74m²
  • Prizemlje/3 spratova