Za upit stanovi kuci Nis pronađeno 776 oglasa

Novogradnja ,Crveni pevac , povracaj pdv

Crveni pevac, Medijana, Niš

Na prodaju četvorosoban stan, novogradnja, u stambenom objektu PO,PR,VI, na odličnoj lokaciji na Crvenom pevcu. Zbog svoje pozicije je odlična... više

202.800€ (2 253 €/m²)

  • 4 soba
  • 90m²
  • 3/6 spratova

Kuća u centru Nas.9 maj, 192 m2, poslovni prostor 173 m2, na placu od

Novo selo, Palilula, Niš

Na prodaju starija,kvalitetno građena kuća u dve etaže po 96 m2, u funkciji dva trosobna stana, sa poslovnim prostorom ispred... više

330.000€ (904 €/m²)

  • 365m²
  • Prizemlje/2 spratova

Novogradnja u blizini Rode, 1.5, 47.25 m2

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u blizini Rode, projektovane površine 47.25 m2. Nalazi se na jednoj od najpopularnijih lokacija za porodični život... više

103.950€ (2 211 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • 4/4 spratova

Novogradnja, dvosoban stan, Rasadnik, 45,8 m2, I sprat

Rasadnik, Palilula, Niš

Na prodaju dvosoban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji, Rasadnik, blizu škole, centra i svih važnih sadržaja. Nalazi se na prvom spratu... više

94.348€ (2 096 €/m²)

  • 2 soba
  • 45m²
  • 1/4 spratova

Fina porodična kuća 290m2, sa prelepim pogledom, iznad hotela Panorama

Kalač brdo, Palilula, Niš

Na prodaju fina porodična kuća na Paliluli iznad Hotela Panorama lux, udaljena od centra svega oko 2,5km. Nekretnina koja je vredna pažnje,... više

115.000€ (396 €/m²)

  • 290m²
  • 1/1 spratova

Na prodaju dve kuće sa placem u Jelašnici

Prosek, Niška banja, Niš

Na prodaju dve kuće površine 160m2 i 50m2 na placu 460m2 u mirnom delu naselja Jelašnica. Veća kuća se sastoji od hodnika, velike dnevne sobe,... više

120.000€ (571 €/m²)

  • 210m²
  • Prizemlje/1 spratova

Na prodaju 1.5 stan u Durlanu

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju jednoiposoban stan u Durlanu, u blizini Knjaževačke ulice, Durlanske pošte i 3 solitera. Stan se nalazi na 5. spratu stambene zgrade... više

75.000€ (1 875 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • 5/5 spratova

MODERAN TROSOBAN STAN U NOVOGRADNJI – SMART SISTEM, VRHUNSKA OPREMA

Palilula, Niš

Prodaje se funkcionalan i svetao stan površine 59m² u kvalitetnoj novogradnji. Stan je odlično organizovan i sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom... više

155.760€ (2 640 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 59m²
  • 4/5 spratova

NA PRODAJU DVOSOBAN STAN 40m² U NOVOGRADNJI U DUVANISTU

Duvanište, Medijana, Niš

Na prodaju dvosoban stan u novogradnji, dostupan na 4. spratu zgrade sa liftom na idealnoj lokaciji u Duvanistu. Kvadratura: 40m² Sastoji... više

96.000€ (2 400 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 40m²
  • 4/4 spratova

Na prodaju stan u blizini Delta planeta

Bulevar Zona 3, Medijana, Niš

Na prodaju funkcionalan stan površine 39m² na odličnoj lokaciji, u zgradi sa liftom. Stan je izuzetno svetao i praktičnog rasporeda. Trenutno... više

98.000€ (2 512 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 39m²
  • 5.sprat

Porodična kuća, naselje Nikola Tesla

Naselje Nikola Tesla, Niška banja, Niš

Na prodaju lepa porodična kuća kvalitetne gradnje u naselju Nikola Tesla. Nalazi se na finom mestu za porodični život, blizu je autobuska stanica,... više

95.000€ (431 €/m²)

  • 220m²
  • Prizemlje/1 spratova

Kuća, Čalije, 79m2

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju kuća u Čalijama na Matejevačkom putu, podrum, prizemlje i dva sprata, površine u osnovi 79m2 u sivoj fazi gradnje. Kuća je sa unutrašnjim... više

230.000€ (2 911 €/m²)

  • 79m²
  • Prizemlje