Za upit stanovi kuće vrnjacka Banja od 30000 do 60000 eura pronađeno 15 oglasa

VRNJACKA BANJA VRNJACKA BANJA 34m2 , (L) , 56500e

Vrnjacka Banja, Vrnjacka Banja, Vrnjačka Banja

Stan u izvornom stanju, na odlicnoj lokaciji, sa svom potrebnom infrastrukturom. Slobodan parking oko zgrade. Predsoblje, visenamenska soba,... više

56.500€ (1 661 €/m²)

  • 1 soba
  • 34m²
  • 5.sprat

Savremeni Život u Banji – Stan u Izgradnji na Odličnoj Lokaciji

Vrnjačka Banja

Rok završetka: mart 2026. Moguć povraćaj PDV-a Predstavljamo odličnu priliku za kupovinu jednosobnog stana u modernoj zgradi u izgradnji, smeštenoj... više

55.430€ (1 788 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 31m²
  • 4/4 spratova

MODERAN STAN U VRNJAČKOJ BANJI – IDEALAN DOM I INVESTICIJA U IZGRADNJI

Vrnjačka Banja

Rok završetka: mart 2026. | Moguć povraćaj PDV-a Na prodaju je jednosoban stan u kvalitetnoj novogradnji koja se gradi u jednoj od najatraktivnijih... više

55.420€ (1 787 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 31m²
  • Prizemlje/4 spratova

TOP INVESTICIJA U VRNJAČKOJ BANJI – GARSONJERA KOJA SE IZDAJE SAMA!

Vrnjačka Banja

U ponudi je luksuzna garsonjera u potpuno novoj zgradi u Vrnjačkoj Banji – najposećenijem turističkom mestu u Srbiji, koje je puno tokom cele... više

46.750€ (1 870 €/m²)

  • Garsonjera
  • 25m²
  • Suteren/3 spratova

INVESTICIJA KOJA SE ISPLATI OD PRVOG DANA – GARSONJERA U SRCU VRNJAČKE BANJE

Vrnjačka Banja

Prodaje se luksuzna garsonjera u savremenoj novogradnji u Vrnjačkoj Banji – najposećenijem turističkom centru Srbije, koji ne miruje nijednog... više

54.640€ (1 884 €/m²)

  • Garsonjera
  • 29m²
  • Suteren/3 spratova

Stan u Novogradnji u Vrnjačkoj Banji: Kvalitetna Gradnja, Izvrsna Lokacija, Pr

Raj, Vrnjačka Banja

Na prodaju stan u novogradnji na prestižnoj i atraktivnoj lokaciji u Vrnjačkoj Banji, površine 28.64 m². Stan se nalazi u savremenoj stambenoj... više

48.688€ (1 738 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 28m²
  • -1/3 spratova

Prodaje se stan u Vrnjačkoj Banji – idealna investicija!

Širi centar, Vrnjačka Banja

U ponudi je funkcionalan stan površine 27m², smešten na drugom spratu stambene zgrade, na odličnoj lokaciji – u blizini Aqua parka, šetališta... više

60.000€ (2 222 €/m²)

  • Garsonjera
  • 27m²
  • 2/2 spratova

- vrnjacka banja sf 2594

Raj, Vrnjačka Banja

. Prodaje se apartman u Vrnjačkoj Banji, naselje Raj, 100 m od Aqua parka i 500 m od glavnog šetališta. ag provizija 2% više

42.500€ (1 634 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 26m²
  • 1.sprat

Na prodaju stan u centru Vrnjačke Banje 38m2

Centar, Vrnjačka Banja

Prodaje se stan u samom centru Vrnjačke Banje, na prvom spratu stambene zgrade starije gradnje. Stan je za adaptaciju, što pruža idealnu priliku... više

35.000€ (921 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 38m²
  • 1/2 spratova

Prodaja stanova Vrnjačka Banja centar – novogradnja, moderan kompleks, ideal

Sunčani breg, Vrnjačka Banja

U ponudi je moderan i kvalitetno opremljen stambeni kompleks u samom centru Vrnjačke Banje, jednom od najpoznatijih turističkih centara Srbije.... više

52.000€ (1 000 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 52m²
  • 1/4 spratova

MODERNA GASRONJERA U VRNJAČKOJ BANJI

Centar, Vrnjačka Banja

Na prodaju moderna garsonjera površine 34,45 m² u Vrnjačkoj Banji, u prirodnom okruženju i na odličnoj lokaciji u blizini centra, policijske... više

58.600€ (1 723 €/m²)

  • Garsonjera
  • 34m²
  • Prizemlje/3 spratova

Garsonjera u centru Vrnjačke Banje

Centar, Vrnjačka Banja

U mirnom delu Vrnjačke Banje, na samo nekoliko minuta od centra, šetališta i banjskog parka, nalazi se moderan stambeni objekat koji odiše luksuzom,... više

49.120€ (2 046 €/m²)

  • Garsonjera
  • 24m²
  • 1/5 spratova