Za upit stanovi do 50000 eura pronađeno 148 oglasa

Prodaje se nezavršen stan u Jagodnjaku

Jagodnjak, Paraćin

-Atraktivna lokacija -Blizina vrtića i škole za decu -Moguće korigovanje cene -Nema priključka struje i vode više

30.000€ (312 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 96m²
  • 4/4 spratova

+RAKOVICA VN 3858

Kanarevo brdo, Rakovica, Beograd

Odlična ponuda! Nalazi se u polusuterenu stambene zgrade na Kanarevom brdu, ulica Vukasovićeva. Stan je funkcionalnog rasporeda, nalazi se... više

50.000€ (2 380 €/m²)

  • Garsonjera
  • 21m²
  • Suteren/4 spratova

46 m² u širem centru Ćuprije

Ćuprija

Na drugom spratu zgrade u širem centru Ćuprije prodaje se funkcionalan stan odličnog rasporeda. Stan poseduje: *prostranu dnevnu sobu *kuhinju... više

40.000€ (869 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 46m²
  • 2/2 spratova

Stanovi u izgradnji -GARSONJERA

Centar, Jagodina

Stanovi u izgradnji na par minuta od gradskog jezgra, lokacija koja u potpunosti odgovara modernom načinu života. Veoma blizu svih gradskih... više

38.400€ (1 600 €/m²)

  • Garsonjera
  • 24m²
  • 4/7 spratova

Stan u centru Sokobanje, 24 m2

Centar, Soko Banja, Sokobanja

Na prodaju stan u samom centru Sokobanje, 24 m2. Stan se nalazi u neposrednoj blizini šetališta, i zbog svoje lokacije i konfiguracije, idealan... više

50.000€ (2 083 €/m²)

  • Garsonjera
  • 24m²
  • 2/2 spratova

Nova vikendica u Paljanu – 44m² na 19 ari placa!

Paljane, Okolina, Ćuprija

Idealna prilika za beg u prirodu! Na prodaju nova vikendica površine 44m², smeštena na prostranom placu od čak 19 ari, u mirnom i zelenilom... više

13.000€ (295 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 44m²
  • Prizemlje

Jednosoban stan do Pedagoškog fakulteta

Kajsijar, Jagodina

Ovaj stan je idealan kako za život tako i za izdavanje. Stan se nalazi na korak od Učiteljskog fakulteta a na samo 5 minuta od svih bitnih institucija.... više

32.000€ (941 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 34m²
  • 5/5 spratova

Garsonjera NOVI SAD, 44000€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1095163 - Cena je 44 000e + agencijska provizija 3%. Na prodaju garsonjera na Adicama. Nova gradnja, na prizemlju. Prodaje... više

44.000€ (1 629 €/m²)

  • Garsonjera
  • 27m²
  • Prizemlje/3 spratova

Kopaonik, apartman 35m2 - HIT SNIŽENA CENA

Kraljevi Čardaci, Kopaonik, Kopaonik

HIT - SNIŽENA CENA - TOP PONUDA Na prodaju apartman na Kopaoniku, 35m2, 47.000e. Apartman se nalazi u novoj zgradi na trećem spratu bez lifta... više

47.000€ (1 342 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 35m²
  • 3.sprat

Garsonjera od 29m2 u Crnjanskom HITNA PRODAJA!!!

Akva Park, Jagodina

Prodaje se moderna garsonjera u prestižnom kompleksu **Crnjanski** – spoj luksuza i hedonizma na vrhunskoj lokaciji! Na površini od 29 m²,... više

44.000€ (1 517 €/m²)

  • Garsonjera
  • 29m²
  • 2/5 spratova

Dvosoban stan 58 m², Centar, Bor, 1. sprat

Centar, Bor

Prodaje se stan u Boru na samo 10 minuta hoda od centra grada. Nekretnina se sastoji iz dve stambene jedinice: -Prvi sprat – potrebno renoviranje,... više

27.500€ (474 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 58m²
  • 1/1 spratova

Prodaje se ceo sprat-vise stanova na glavnoj ulici u Somboru

Sombor

170kvm Kralja Petra I 6 Ceo sprat u vlasništvu (više stanova) Cena 1000 po kvm. Kontakt: 064/126-83-01 više

1.000€ (5 €/m²)

  • 5 soba
  • 170m²
  • 1/1 spratova