Za upit stanovi do 50000 eura pronađeno 148 oglasa

Tražiš stan za sređivanje? Lokacija TOP, potencijal OGROMAN!

Centar, Ćuprija

Na prodaju stan na drugom spratu stambene zgrade u strogoj zoni centra grada, sa izuzetnim potencijalom, ali uz potrebu za renoviranjem. Stan... više

38.000€ (655 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 58m²
  • 2/5 spratova

Stan u kući za adaptaciju - Idealna prilika za kreativne duše!

Centar, Jagodina

Nudimo vam stan u kući pored železničke stanice, koja datira iz 1930. godine. Stan je u izvornom stanju i pruža vam sjajnu priliku da ga adaptirate... više

20.000€ (444 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 45m²
  • 1/1 spratova

Ekskluzivni stanovi 141 m² – 164 m², Obrenovac, Rvati - 1700€/m2 (cena sa

Rvati, Obrenovac, Beograd

Sa velikim zadovoljstvom predstavljamo vam 4 novoizgrađene ekskluzivne kuće, međusobno povezane u naselju Rvati u Obrenovcu . Svaka stambena... više

1.700€ (12 €/m²)

  • soba
  • 141m²
  • /3 spratova

Garsonjera, Pravni Fakultet

Pravni fakultet, Medijana, Niš

Na prodaju garsonjera na odličnoj lokaciji, u manjoj , mirnoj ulici, nadomak Ekonomskog i Pravnog fakulteta. Zbog samog položaja odlična investicija... više

41.500€ (1 886 €/m²)

  • Garsonjera
  • 22m²
  • 6/6 spratova

Garsonjera od 18 m² u Centralnoj Radionici

Bagremar, Kragujevac, Kragujevac

Prodaje se garsonjera površine 18 m². Nalazi se u blizini Dis-a, na šestom spratu zgrade koja ima lift. Ispred zgrade su dostupna parking mesta.... više

39.900€ (2 216 €/m²)

  • Garsonjera
  • 18m²
  • 6/6 spratova

Prizemni stammbeni prostor

Novo Selo, Paraćin

više

35.000€ (897 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 39m²
  • .sprat

Kompletno renoviran i namešten stan na prvom spratu u centru

Dom zdravlja, Ćuprija

Prodajemo izuzetno funkcionalan i odmah useljiv stan na prvom spratu, sa pripadajućim podrumom. Stan je potpuno renoviran i prodaje se kompletno... više

49.500€ (1 414 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 35m²
  • 1/4 spratova

Dvosoban stan na odličnoj lokaciji

Jagodnjak, Paraćin

Prodajemo dvosoban stan od 45 kvm u jednoj od najtraženijih ulica u gradu. Stan se nalazi na petom spratu zgrade i izuzetno je očuvan. Poseduje... više

41.000€ (911 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 45m²
  • 5/5 spratova

PRODAJE SE STAN U STROGOM CENTRU – DVOSTRANO ORIJENTISAN SA POGLEDOM NA CRKVU

Centar, Jagodina

Na prodaju stan površine 50m², smešten u samom srcu grada, idealan za one koji žele da žive na prestižnoj lokaciji ili kao odlična investicija... više

46.000€ (920 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 50m²
  • 6/6 spratova

- vrnjacka banja sf 2594

Raj, Vrnjačka Banja

. Prodaje se apartman u Vrnjačkoj Banji, naselje Raj, 100 m od Aqua parka i 500 m od glavnog šetališta. ag provizija 2% više

42.500€ (1 634 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 26m²
  • 1.sprat

Jednosoban renoviran stan

Dom zdravlja, Ćuprija

Pružamo vam priliku da kupite renoviran jednosoban stan na odličnoj lokaciji, kod Doma zdravlja u Ćupriji. Stan se nalazi na drugom spratu... više

34.000€ (918 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 37m²
  • 2/2 spratova

Stanovi u izgradnji Garsonjera

Centar, Jagodina

Stanovi u izgradnji na par minuta od gradskog jezgra, lokacija koja u potpunosti odgovara modernom načinu života. Stanovi su tipskog karaktera... više

41.600€ (1 600 €/m²)

  • Garsonjera
  • 26m²
  • 6/7 spratova