Za upit stanovi do 50000 eura pronađeno 148 oglasa

Kopaonik-Brzeće, lux apartman-u ponudi 23,61m2

Brzeće, Kopaonik, Kopaonik

U ponudi lux novogradnja-stambeno poslovni objekat, sa smeštajnim kapacitetom od 24 apartmana i dva lokala u naselju Brzeće na Kopaoniku. Nalazi... više

47.220€ (2 053 €/m²)

  • Garsonjera
  • 23m²
  • Prizemlje/3 spratova

Jednosoban stan u centru grada

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Izdaje se stan u zgradi novije gradnje na drugom spratu. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje, spavaće sobe, kupatila.... više

400€ (10 €/m²)

  • 1 soba
  • 39m²
  • 2/3 spratova

Manji, jednosoban stan kod Akva parka

Akva Park, Jagodina

ODLIČNA PRILIKA – NAMEŠTEN STAN KOD AKVA PARKA ! Na prodaju moderan, manji jednosoban stan u vrhunskom stanju, smešten u popularnom kompleksu... više

45.000€ (1 500 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 30m²
  • 4/6 spratova

EKSLUZIVNO! Prodaja stanova u novogradnji - širi centar Obrenovca! - 1.800€/

Rvati, Obrenovac, Beograd

Na prodaju moderni i funkcionalni stanovi površina od 40m² - 117m², različitih spratnosti od prizemlja do potkrovlja, smešteni u širem centru... više

1.800€ (45 €/m²)

  • soba
  • 40m²
  • .sprat

DVORIŠNI STAN

Okolina, Sombor

DVORIŠNI STAN! U blizini gradskog kupališta "Štrand", prodaje se dvorišni stan veličine 36m2. Sastoji se od predsoblja, kuhinje sa trpezarijom,... više

27.000€ (750 €/m²)

  • soba
  • 36m²
  • Prizemlje

Novogradnja 26m2 Branko Bjegović

Branko Bjegović, Crveni krst, Niš

Na prodaju jednoiposoban stan površine 26m², koji se nalazi na trećem spratu nove stambene zgrade u naselju Branko Bjegović.. Nekretnina se... više

47.500€ (1 826 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 26m²
  • 3/3 spratova

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – Garsonjera Adice 24 m², terasa, parking – kupac

Adice, Novi Sad

Opis oglasa: Na prodaju garsonjera 24 m² u Adicama, na odličnoj lokaciji u mirnom delu naselja. Stan je funkcionalan, svetao i idealan za život... više

42.230€ (1 759 €/m²)

  • Garsonjera
  • 24m²
  • Prizemlje

Stan u Novogradnji u Vrnjačkoj Banji: Kvalitetna Gradnja, Izvrsna Lokacija, Pr

Raj, Vrnjačka Banja

Na prodaju stan u novogradnji na prestižnoj i atraktivnoj lokaciji u Vrnjačkoj Banji, površine 28.64 m². Stan se nalazi u savremenoj stambenoj... više

48.688€ (1 738 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 28m²
  • -1/3 spratova

ZAMENA STANA!

Selenča, Sombor

ZAMENA ZA MANJI STAN NA 1.SPRATU! STAN! Selenča, kod kafića Rolex, veličine 66m2 na 1.spratu! Sastoji se od spavaće sobe, dnevne sobe, kuhinje... više

1€ (0 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 66m²
  • 1/4 spratova

Moderno uređen stan 55 m² u Resavici – kompletno namešten, bez dodatnih ul

Resavica (varošica), Okolina, Despotovac

Na prodaju moderno uređen stan površine 55 m² u Resavici, smešten u prizemlju stambene zgrade. Stan je funkcionalno i savremeno koncipiran,... više

50.000€ (909 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 55m²
  • Prizemlje/3 spratova

Oglas

Centar, Zlatibor

Uživajte u savršenom spoju planinskog vazduha i vrhunskog komfora. Prodajemo moderne stanove u neposrednoj blizini centra Zlatibora, dizajnirane... više

2.300€ (67 €/m²)

  • soba
  • 34m²
  • /6 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Adice | Jednosobni, dvosobni, trosobni i četvoros

Adice, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad u naselju Adice – odlična prilika za kupovinu nekretnine na mirnoj i perspektivnoj lokaciji. U ponudi su jednosobni,... više

43.337€ (1 733 €/m²)

  • Garsonjera
  • 25m²
  • Prizemlje/2 spratova