Za upit stanovi do 50000 eura pronađeno 148 oglasa

Novi Sad, Sajam, , 1.5, 27m2, 48000EUR

Sajam, Novi Sad

Agencijski ID: 131778, V/V, klima, uknjizen, podrum, ostava. SAJAM - SARMANTNO POTKROVLJE 27 m2. Za ljubitelje kosina i krovnih prozora! Podne... više

48.000€ (1 777 €/m²)

  • 2 soba
  • 27m²
  • 5/5 spratova

NOV DVORIŠNI STAN

Centar, Apatin

Nedaleko od centra Apatina se prodaje potpuno nov dvorišni stan od 44m2. Kuća je čvrste gradnje, po podu je nov laminat i pločice. Stan čine... više

37.000€ (840 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 44m²
  • Prizemlje

Apartman na prodaju

Centar, Paraćin

Izuzetno lepi apartman u radu. Uz mogućnostt življenja ili uz sadašnje rentiranje mogućnost otplate na 3-4 godine. Hvala što ste izdvojili... više

40.000€ (1 600 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 25m²
  • .sprat

Apartman, Brzeće, Kopaonik

Kopaonik, Kopaonik, Kopaonik

Na prodaju apartman u Brzeću, odlična lokacija, 100 metara od gondole koja vodi do vrha Kopaonika. Super investicija za one koji žele da se... više

45.000€ (1 875 €/m²)

  • Garsonjera
  • 24m²
  • Prizemlje

Prodajem stan u Moroviću-Šid

Morović, Šid

Na prodaju prizeman stan, odmah useljiv, po dogovoru polunamešten ili prazan. Stan se nalazi u Šidskoj ulici, u blizini centra sela, na obali... više

25.000€ (625 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • Prizemlje

Na prodaju garsonjera 26m² – u blizini Aqua parka

Akva Park, Jagodina

Prodaje se funkcionalna i svetla garsonjera površine 26 m², smeštena u kvalitetnoj zgradi Crnjanski. Ako tražiš stan koji je lak za održavanje,... više

44.000€ (1 692 €/m²)

  • Garsonjera
  • 26m²
  • 5/5 spratova

Na obali Drine opremljen stan

Gornja Trešnjica, Okolina, Ljubovija

Ljubovija, Gornja Trešnjica, 16m2, II/2, grejanje struja, novogradnja. Uredna papirologija, dobijena upotrebna dozvola, knjiženje u toku. Stan... više

28.800€ (1 800 €/m²)

  • Garsonjera
  • 16m²
  • vp/2 spratova

Stanovi u izgradnji Garsonjera

Centar, Jagodina

Stanovi u izgradnji na par minuta od gradskog jezgra, lokacija koja u potpunosti odgovara modernom načinu života. Stanovi su tipskog karaktera... više

41.600€ (1 600 €/m²)

  • Garsonjera
  • 26m²
  • 5/7 spratova

TOP INVESTICIJA U VRNJAČKOJ BANJI – GARSONJERA KOJA SE IZDAJE SAMA!

Vrnjačka Banja

U ponudi je luksuzna garsonjera u potpuno novoj zgradi u Vrnjačkoj Banji – najposećenijem turističkom mestu u Srbiji, koje je puno tokom cele... više

46.750€ (1 870 €/m²)

  • Garsonjera
  • 25m²
  • Suteren/3 spratova

Hitna prodaja ! Tražena lokacija, spreman za useljenje – ne propustite!

Vašarište, Jagodina

U ponudi je funkcionalan jednosoban stan smešten na odličnoj lokaciji koja pruža savršen balans između mirnog okruženja i brze povezanosti sa... više

49.000€ (1 020 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 48m²
  • 3/4 spratova

Garsonjera u novogradnji

Centar, Paraćin

Na prodaju garsonjera u novogradnji, po ceni od 1200 € po kvadratnom metru. Nalazi se na odličnoj lokaciji, u centru grada, sa svim važnim... više

37.200€ (1 200 €/m²)

  • Garsonjera
  • 31m²
  • 3/3 spratova

Na prodaju kompletno renoviran stan od 32 m² – idealan za moderan gradski ž

Kružni tok, Ćuprija

Na petom spratu stambene zgrade, nalazi se ovaj funkcionalan i svetao stan površine 32 m², koji je upravo prošao kompletnu adaptaciju. Idealan... više

30.000€ (937 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 32m²
  • 5/5 spratova