Za upit stanovi do 50000 eura pronađeno 148 oglasa

Kopaonik-Brzeće, lux apartman- studio u ponudi 23.6m2

Brzeće, Kopaonik, Kopaonik

U ponudi lux novogradnja-stambeno poslovni objekat, sa smeštajnim kapacitetom od 24 apartmana i dva lokala u naselju Brzeće na Kopaoniku. Nalazi... više

47.200€ (2 052 €/m²)

  • Garsonjera
  • 23m²
  • Prizemlje/3 spratova

Prodajem stan u Vršcu idealan kao poslovni prostor

Vršac

Stan u Vršcu 42 m2 nalazi se na Svetosavskom trgu 6a prizemlje do ulice. Stan je pogodan za kancelarije ili neku uslužnu delatnost. Cena je... više

42.000€ (1 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 42m²
  • Prizemlje

DVORIŠNI STAN U SVETOZAR MILETIĆU

Svetozar Miletić, Okolina, Sombor

DVORIŠNI STAN! U centru sela, nedaleko od škole, prodaje se dvorišni stan veličine 74m2. Sagrađeno od čvrstog materijala, poseduje 2 sobe, dvenvi... više

20.000€ (270 €/m²)

  • soba
  • 74m²
  • .sprat

Stan u kuci,Vrsac, 139m2

Vršac, Vršac, Vršac

Na prodaju stan duplex u kuci u lepom naselju u Vrscu. Stan je povrsine 139m2, sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa... više

45.000€ (323 €/m²)

  • Garsonjera
  • 139m²
  • Prizemlje

Na prodaju stan u kući u Pasi Poljani

Pasi poljana, Palilula, Niš

Na prodaju stan u kući u naselju Pasi Poljana. Na odličnoj lokaciji za život za one koji vole da pobegnu od grada i gradske buke. Stan je površine... više

44.800€ (400 €/m²)

  • 4 soba
  • 112m²
  • Prizemlje

Odlična garsonjera, 24m2, kod Crkve Sv. Nikola

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju odlična garsonjera na finoj lokaciji blizu Crkve Sv. Nikola i palilulske pijace. U blizini su vrtić, pijaca, autobusko stajalište,... više

45.500€ (1 895 €/m²)

  • 1 soba
  • 24m²
  • 12/12 spratova

DVOSOBAN STAN OD 50m2 U VISOKOM PRIZEMLJU

Bolnica, Ćuprija

Prodaje se dvosoban stan površine 50m², smešten u visokom prizemlju manje stambene zgrade sa svega 4 stana, što pruža dodatni mir i privatnost.... više

49.000€ (980 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 50m²
  • Prizemlje/2 spratova

Jednosoban stan 37 m², 4. sprat, Sarina Međa, Jagodina

Sarina Međa, Jagodina

Prodaje se jednosoban stan površine 37 m² u Jagodini, u naselju Sarina Međa. Stan se nalazi na dobroj lokaciji, u okruženju punom zelenila,... više

38.000€ (1 027 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 37m²
  • 4/4 spratova

Prodaje se stan 50m² – odlična lokacija, Paraćin

Centar, Paraćin

Na prodaju stan od 50m² u Paraćinu, odlična lokacija – blizina centra, škola, prodavnica i javnog prevoza. Stan je u starogradnji, ali izuzetno... više

33.000€ (660 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 50m²
  • 5/5 spratova

Na prodaju stan u centru Vrnjačke Banje 38m2

Centar, Vrnjačka Banja

Prodaje se stan u samom centru Vrnjačke Banje, na prvom spratu stambene zgrade starije gradnje. Stan je za adaptaciju, što pruža idealnu priliku... više

35.000€ (921 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 38m²
  • 1/2 spratova

1.0, Zlatibor, Zova II, 29, 22m2

Centar, Zlatibor

1.0, Zlatibor, potes Zova, 29,22m2, EG, terasa Prodaje se apartman/stan u naseljenom mestu Zlatibor, potes Zova II. Površina apartmana je 29,22m2.... više

35.000€ (1 206 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 29m²
  • Prizemlje

Stanovi u izgradnji 39.32 m² – 96.47 m², Obrenovac

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Veliko nam je zadovoljstvo što smo u mogućnosti da Vam ponudimo stanove u novogradnji, koja se nalazi na odličnoj lokaciji, svega 1 km od centra... više

1.650€ (42 €/m²)

  • soba
  • 39m²
  • .sprat