Za upit stanovi Beograd prodaja hitno pronađeno 1819 oglasa

KOSANCICEV VENAC, 3.0 – FANTASTICAN

Kosancicev Venac, Stari Grad, Beograd

Predstavljamo vam ekskluzivnu ponudu, kompletno adaptiran i luksuzno renoviran stan na Kosancicevom vencu. Impresivna trosobna nekretnina,... više

460.000€ (4 946 €/m²)

  • 3 soba
  • 93m²
  • 3.sprat

PREMIUM STAN 4.0 STAN - BW RIVIERA

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

BW Riviera - stambeno-poslovni objekat na obali reke, na jedinstvenoj poziciji i mikrolokaciji. Zgrada je projektovana i dizajnirana da svojim... više

1.134.888€ (6 560 €/m²)

  • 4 soba
  • 173m²
  • 2.sprat

SALONAC U MAKEDONSKOJ ULICI

Centar, Stari Grad, Beograd

Nekretnina se nalazi u samom srcu grada, u najlepsem delu Makedonske ulice. Smestena je u visokom prizemlju, u lepoj i ocuvanoj zgradi iz predratne... više

280.000€ (3 636 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 77m²
  • Visoko prizemlje.sprat

TC Stadion, 125m2, 310.000 EUR, 2 parking mesta

Zaplanjska, Beograd

Beograd, Voždovac, TC Stadion 3.0, 125m2, PR/2, EG Prostran trosoban stan u manjoj stambenoj zgradi sa 2 pokrivena parking mesta i dvorištem... više

310.000€ (2 480 €/m²)

  • 3 soba
  • 125m²

Kaluđerica - 74kvm + 25kvm garaža + 2ara

Kaluđerica, Grocka, Beograd

Komforan trosoban stan, na I/II, etažno grejanje na struju, termo fasada, pvc stolarija sa roletnama i komarnicima. Prostorije: hodnik, dnevna... više

149.000€ (2 013 €/m²)

  • 3 soba
  • 74m²
  • 1/2 spratova

Odličan dupleks na Voždovcu površine 118 m²

Vitanovačka, Voždovac, Beograd

Funkcionalan dupleks površine 120 m², koji se nalazi u mirnom delu Voždovca, odmah pored dečijeg igrališta i zelenih površina.Stan se nalazi... više

284.000€ (2 406 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 118m²
  • 5/5 spratova

Vračar - Alekse Nenadovića 103kvm+garaža

Centar, Vračar, Beograd

Vračar, ugao sa Njegoševom, preko puta kafane „Lovac“, za poznavaoce Vračara, jedan od najlepših delova, pun nostalgije za starim vremenima! Stan... više

460.000€ (4 466 €/m²)

  • 4 soba
  • 103m²
  • 5/6 spratova

27.Marta, 57m2(L), 7/8, uknjižen ID#1587

Palilulska pijaca, Palilula, Beograd

U centralnom delu Palilule, u blizini Palilulske pijace, u vojnoj zgradi sa prelepim otvorenim pogledom, nudimo Vam na prodaju dvoiposoban,... više

250.000€ (4 385 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 57m²
  • 7/8 spratova

3.0, Vitanovačka, 71, 20m2, novogradnja, eg, terasa, parking

Vitanovačka, Voždovac, Beograd

3.0, Vitanovačka, novogradnja, eg, terasa, parking Novogradnja uskoro useljiva.Funkcionalan raspored, prostrane sobe, opremljen vrhunskim materijalima... više

200.541€ (2 824 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 71m²
  • 2.sprat

Novi Beograd, Bežanijska kosa - Dragiše Brašovana, 81m2

Bežanijska Kosa, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Bežanijska kosa - Dragiše Brašovana 3.0, 81m2, tri francuska balkona, 3/4, CG, telefon, interfon, podrum, parking Prodaje se... više

259.900€ (3 208 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 81m²
  • 3/4 spratova

Troiposoban stan u izgradnji 96.47 m², PR, Obrenovac - 159.176€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Veliko nam je zadovoljstvo što smo u mogućnosti da Vam ponudimo troiposoban stan 96.47m², u prizemlju zgrade, koja se nalazi na odličnoj lokaciji,... više

159.176€ (1 658 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 96m²
  • Prizemlje

PRODAJA, 3.0 STAN , LEKINO BRDO, VOZDOVAC

Lekino Brdo, Vozdovac, Beograd

Prodajemo odlican trosoban stan na prvom spratu u okviru porodicne stambene zgrade preko puta FK Sindjelic u blizini ulice Vojislava Ilic I... više

234.000€ (3 038 €/m²)

  • 3 soba
  • 77m²
  • 1.sprat