Za upit stanovi Beograd od 35000 65.000 eura pronađeno 1815 oglasa

Grocka, Boleč, 8. marta, 3.0, 63m2, 87000EUR

Boleč, Beograd

Agencijski ID: 126821, PR/III, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, ostava. Novogradnja uknjizen 3 soban stan u Bolecu Na... više

87.000€ (1 380 €/m²)

  • 3 soba
  • 63m²

Vračar, Cvetni trg, , 1.5, 44m2, 190000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 126760, PR/IV, uknjizen, luks renoviran. **IDEALNA INVESTICIJA ZA IZDAVANJE**U centru Beograda, nedaleko od Cvetnog Trga na Vracaru,... više

190.000€ (4 318 €/m²)

  • 2 soba
  • 44m²

Voždovac, Banjica, Bulevar oslobođenja, 3.0, 70m2, 270000EUR

Banjica, Beograd

Agencijski ID: 126875, IV/VI, lift, uknjizen. Stan je strukturno funkcionalan, sa dosta svetlosti a nalazi se u najlepsem delu Banjice, okruzen... više

270.000€ (3 857 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 4/6 spratova

Palilula, Karaburma, Dr Nika Miljanića, 5.0, 136m2, 278000EUR

Karaburma, Beograd

Agencijski ID: 126994, IV/IV, dupleks, terasa, uknjizen, renoviran, stara gradnja, parking. Prodaje se sestosoban dupleks stan na Karaburmi,... više

278.000€ (2 044 €/m²)

  • 5 soba
  • 136m²
  • 4/4 spratova

Palilula, Borča, Bizertska, 2.0, 47m2, 89000EUR

Borča Iii, Beograd

Agencijski ID: 126669, PR/III, klima, terasa, novogradnja, parking. U ponudi je stan na odlicnoj lokaciji u Bizertskoj ulici, svega 200 m od... više

89.000€ (1 893 €/m²)

  • 2 soba
  • 47m²

Zvezdara, Mirijevo, Zagrađe, 0.5, 23m2, 60000EUR

Mirijevo I, Beograd

Agencijski ID: 126237, II/IV. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328-3901.... više

60.000€ (2 608 €/m²)

  • 1 soba
  • 23m²
  • 2/4 spratova

Lazarevac, Lazarevac (mesto), Branka Radičevića, 2.0, 50m2, 79900EUR

Lazarevac (mesto), Beograd

Agencijski ID: 126231, III/III, terasa, uknjizen, novogradnja. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720... više

79.900€ (1 598 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 3/3 spratova

Stari grad, Dorćol, , 3.0, 80m2, 359000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 126349, V/V, klima, lift, terasa, uknjizen, luks renoviran, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, podrum, deljiv. UKNJIZEN... više

359.000€ (4 487 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • 5/5 spratova

Vračar, Crveni krst, , 5.0, 160m2, 590000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 126415, IV/IV, dupleks, klima, lift, terasa, uknjizen, parking, podrum, pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo vam stan... više

590.000€ (3 687 €/m²)

  • 5 soba
  • 160m²
  • 4/4 spratova

Rakovica, Vidikovac, Sretena Mladenovića Mike, 2.5, 51m2, 115000EUR

Vidikovac, Beograd

Agencijski ID: 126163, IV/V, luks renoviran, parking, tavan, stambena zgrada. Prodaje se lux sredjen stan na Vidikovcu! Kablovska TV, klima,... više

115.000€ (2 254 €/m²)

  • 3 soba
  • 51m²
  • 4/5 spratova

Zvezdara, Kluz, Ruđera Boškovića, 3.0, 64m2, 205000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 126058, IV/V, lift. Atraktivan dvostran stan u novoj lepoj modernoj zgradi na odlicnoj lokaciji. Na minut od Bulevara. Na 100ak... više

205.000€ (3 203 €/m²)

  • 3 soba
  • 64m²
  • 4/5 spratova

Rakovica, Kneževac, Miloša Bogićevića, 2.5, 67m2, 150700EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 126070, III/IV, terasa, uknjizen, parking. Prodaje se odlican 2,5-soban stan (po potrebi adaptibilan u 3,5-soban) u novogradnji... više

150.700€ (2 249 €/m²)

  • 3 soba
  • 67m²
  • 3/4 spratova