Za upit stanovi Beograd od 35000 65.000 eura pronađeno 1815 oglasa

Novi Beograd, Stari Merkator, Gramšijeva, 3.0, 60m2, 270000EUR

Blok 11 C (stari Merkator), Beograd

Agencijski ID: 127709, I/IV, klima, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%.... više

270.000€ (4 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 60m²
  • 1/4 spratova

Novi Beograd, Bežanijska kosa, Viktora Novaka, 2.0, 85m2, 239000EUR

Bežanijska Kosa I, Beograd

Agencijski ID: 127547, IV/IV, klima, lift, terasa, uknjizen, renoviran, parking, podrum, stambena zgrada. Prodaje se kompletno renobiran stan... više

239.000€ (2 811 €/m²)

  • 2 soba
  • 85m²
  • 4/4 spratova

Savski venac, Humska, , 2.0, 59m2, 214000EUR

Humska, Beograd

Agencijski ID: 127404, III/III, lift, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, stambena zgrada. Prodaja luksuznog... više

214.000€ (3 627 €/m²)

  • 2 soba
  • 59m²
  • 3/3 spratova

Vračar, Cvetni trg, Svetozara Markovića, 2.0, 60m2, 260000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 127231, II/IV, klima, uknjizen, podrum, stambena zgrada. Lep 2.0 stan sa lodjom na prestiznoj lokaciji u centru grada, nedaleko... više

260.000€ (4 333 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²
  • 2/4 spratova

Savski venac, Centar, Risanska, 2.0, 30m2, 165000EUR

Kneza Miloša (centar), Beograd

Agencijski ID: 127150, III/IV, uknjizen. Salonski stan na odlicnoj lokaciji u cetvorospratnoj zgradi u blizini Palate pravde, u Risanskoj ulici.Stan... više

165.000€ (5 500 €/m²)

  • 2 soba
  • 30m²
  • 3/4 spratova

Grocka, Boleč, 8. marta, 1.5, 40m2, 65000EUR

Boleč, Beograd

Agencijski ID: 127226, II/II, terasa, uknjizen. Продаје се светао стан у згради која је у потпуности реновирана. Стан садржи комбиновану кухињу... više

65.000€ (1 625 €/m²)

  • 2 soba
  • 40m²
  • 2/2 spratova

Voždovac, Braće Jerković, Braće Jerković , 1.5, 49m2, 119900EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 127630, VPR/VI, lift, telefon, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada nova, parking, podrum, pogodan za pp, Adaptibilanu... više

119.900€ (2 446 €/m²)

  • 2 soba
  • 49m²

Zvezdara, Vojvode Vlahovića, Miljana Miljanića, 1.5, 36m2, 117000EUR

Vojvode Vlahovića, Beograd

Agencijski ID: 127074, III/III, klima, terasa, uknjizen. Prodaje se jednoiposoban kompletno namesten stan, povrsine 36m2. Stan je opremljen... više

117.000€ (3 250 €/m²)

  • 2 soba
  • 36m²
  • 3/3 spratova

Grocka, Boleč, 8. marta, 3.0, 63m2, 87000EUR

Boleč, Beograd

Agencijski ID: 126821, PR/III, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, ostava. Novogradnja uknjizen 3 soban stan u Bolecu Na... više

87.000€ (1 380 €/m²)

  • 3 soba
  • 63m²

Vračar, Cvetni trg, , 1.5, 44m2, 190000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 126760, PR/IV, uknjizen, luks renoviran. **IDEALNA INVESTICIJA ZA IZDAVANJE**U centru Beograda, nedaleko od Cvetnog Trga na Vracaru,... više

190.000€ (4 318 €/m²)

  • 2 soba
  • 44m²

Voždovac, Banjica, Bulevar oslobođenja, 3.0, 70m2, 270000EUR

Banjica, Beograd

Agencijski ID: 126875, IV/VI, lift, uknjizen. Stan je strukturno funkcionalan, sa dosta svetlosti a nalazi se u najlepsem delu Banjice, okruzen... više

270.000€ (3 857 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 4/6 spratova

Palilula, Karaburma, Dr Nika Miljanića, 5.0, 136m2, 278000EUR

Karaburma, Beograd

Agencijski ID: 126994, IV/IV, dupleks, terasa, uknjizen, renoviran, stara gradnja, parking. Prodaje se sestosoban dupleks stan na Karaburmi,... više

278.000€ (2 044 €/m²)

  • 5 soba
  • 136m²
  • 4/4 spratova