Za upit stanovi Beograd od 20000 evra pronađeno 1815 oglasa

Palilula, Hadžipopovac - Primorska, 65m2

Hadžipopovac, Palilula, Beograd

Palilula, Hadžipopovac - Primorska 3.0, 65m2 (lođa 14m2), 3/4, EG, lift, telefon, interfon, garaža Stan u izgradnji, na odličnoj lokaciji,... više

240.500€ (3 700 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 65m²
  • 3/4 spratova

Novi Beograd, Blok 65 (West 65) - Tadije Sondermajera, 140m2

Blok 65, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Blok 65 (West 65) - Tadije Sondermajera 5.0, 140m2 (terasa 16m2), 19/22, CG, tri lifta, telefon, interfon, parking, garaža U... više

799.000€ (5 707 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 140m²
  • 19/22 spratova

Zemun, Zemun polje - Bertranda Rasela, 104m2

Zemun polje, Zemun, Beograd

Zemun, Zemun polje - Bertranda Rasela 5.0, 104m2, lođa, PTK/2, EG/klima, telefon, interfon, parking U ponudi renoviran, uređen i potpuno namešten... više

160.000€ (1 538 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 104m²
  • Potkrovlje/2 spratova

Beograd na vodi - Hercegovačka (BW Residences), 117m2 - Prestige belongs in th

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Beograd na vodi - Hercegovačka (BW Residences) - Prestige belongs in the first row by the river 4.0, 117m2 (terrace 6m2), 6/20,... više

950.000€ (8 119 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 117m²
  • 6/20 spratova

Stari grad, Studentski Trg - Simina, 77m2

Studentski Trg, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Studentski Trg - Simina 3.0, 77m2, 4/4, CG, podrum U ponudi komforan trosoban, dvostarno orijentisan salonac. Nalazi se ispod... više

385.000€ (5 000 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 77m²
  • 4/4 spratova

Zvezdara, Slavujev venac - Milana Vukosa (Stanka Vraza), 93m2

Slavujev Venac, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Slavujev venac - Milana Vukosa (Stanka Vraza) 3.0, 93m2 (terasa 8m2), 3/3, EG, klima, lift, telefon, interfon, podrum Prodaje se... više

297.600€ (3 200 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 93m²
  • 3/3 spratova

Grocka, Kaluđerica - Izvorska, 81m2

Kaluđerica, Grocka, Beograd

Grocka, Kaluđerica - Izvorska 3.0, 81m2 (dve terase 11m2 + 9m2), 2/4, EG, interfon, video nadzor, parking U prilici smo da ponudimo komforan... više

150.800€ (1 861 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 81m²
  • 2/4 spratova

Stari grad, Dorćol - Dunavska, 117m2 - K-District - a home that suits lifestyl

Dorćol, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Dorćol - Dunavska - K-District - a home that suits lifestyle 4.0, 117m2 (terrace 9m2), 1/4, central heating, two lifts, phone line,... više

780.000€ (6 666 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 117m²
  • 1/4 spratova

Rakovica, Resnik (Spomen park Jajinci) - Jakova Galusa, 76m2

Resnik, Rakovica, Beograd

Rakovica, Resnik (Spomen park Jajinci) - Jakova Galusa 3.5, 76m2 (terasa 10m2), VPR/4, EG U ponudi dvostrano orijentisan, troiposoban stan... više

130.000€ (1 710 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 76m²
  • vp/4 spratova

Jednoiposoban stan 46m², IV sprat, Obrenovac (NAMEŠTENO) - 95.000€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Prodaje se funkcionalan i moderno opremljen stan površine 46m², smešten na 4. spratu stambene zgrade sa liftom, na odličnoj lokaciji u samom... više

95.000€ (2 065 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 46m²
  • 4/5 spratova

Jednoiposoban stan u novogradnji 40.63m², I sprat, Obrenovac, CENTAR - 81.260m

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju jednoiposoban stan površine 40.63m² u kvalitetnoj novogradnji. Stanovi su dostupni od prvog sprata do potkrovlja, sa funkcionalnim... više

81.260€ (2 031 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • 1.sprat

Četvorosoban stan 114m², PR, Topolice, Obrenovac (NAMEŠTEN) - 205.000e

Obrenovac, Beograd

Prodajemo komforan, renoviran, kompletno namešten, četvorosoban stan površine 114 m² koji se nalazi u prizemlju stambene zgrade u naselju Topolice... više

205.000€ (1 798 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 114m²
  • Prizemlje/4 spratova