Za upit stanovi Beograd hitno pronađeno 1819 oglasa

Zvezdara, Zvezdarska šuma, Ledinačka, 1.5, 38m2, 163200EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 131858, VI/VI, lift, terasa, novogradnja, garaza, parking, stambena zgrada. Namesten stan u novogradnji, odlicno lokacijski pozicioniran.... više

163.200€ (4 294 €/m²)

  • 2 soba
  • 38m²
  • 6/6 spratova

Rakovica, Kanarevo brdo, Ivana Mičurina, 2.0, 49m2, 148000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 131035, III/IV, klima, terasa, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, fasada dobra, parking, dvoriste/basta, podrum, stambena zgrada.... više

148.000€ (3 020 €/m²)

  • 2 soba
  • 49m²
  • 3/4 spratova

Čukarica, Žarkovo, Jovana Dučića, 3.0, 50m2, 135000EUR

Žarkovo, Beograd

Agencijski ID: 114409, PR/III, klima, telefon, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta, pogodan za pp,... više

135.000€ (2 700 €/m²)

  • 3 soba
  • 50m²

Voždovac, Autokomanda, Ustanička, 3.0, 64m2, 176500 EUR

Autokomanda, Beograd

Kompletno renoviran, potpuno opremljen stan, poseduje dve spavaće sobe, ostavu 8m2 koja nije uračunata u kvadraturu stana, trostrano orijentisan,... više

176.500€ (2 757 €/m²)

  • 3 soba
  • 64m²
  • 3/3 spratova

Voždovac, Voždovačka crkva, Kačerska, 1.0, 46m2, 161900 EUR

Voždovačka Crkva, Beograd

Nov, neuseljavan stan u maloj, mirnoj zgradi, funkcionalan, poseduje open space - dnevni boravak sa kuhinjom, odvojenu trpezariju, kupatilo... više

161.900€ (3 519 €/m²)

  • 1 soba
  • 46m²
  • 3/3 spratova

Odlican, renoviran 4.0 stan sa terasom od 26m2

Bežanijska Kosa, Novi Beograd, Beograd

Prodaje se odlican 4.0 stan od 84m2 sa terasom od 26m2 na visokom prizemlju. Stan je kompletno renoviran, kompletno namesten i uknjizen. Zgrada... više

264.000€ (3 142 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 84m²
  • vp/6 spratova

Novi Beograd, Blok 3 - Bulevar Zorana Đinđića 62m2

Blok 3, Novi Beograd, Beograd

2.0, 51m2 + terasa od 11m2, 8/9, lift, renoviran, internet, interfon, klima, ktv Stan se nalazi na Novom Beogradu, u Bloku 3. Ovaj deo ‘’starog’’... više

226.000€ (3 645 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • 8/9 spratova

Rakovica, Vidikovac - Patrijarha Joanikija 94m2

Vidikovac, Rakovica, Beograd

4.0, 94m2(lođa), vp/10, lift, CG, interfon, internet, klima, ktv, podrum Na Vidikovcu, delu gradske opštine Rakovica nalazi se ulica Patrijarha... više

215.000€ (2 287 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 94m²
  • vp/10 spratova

Voždovac, Autokomanda - Esad Pašina 176m2

Bioskop Voždovac, Voždovac, Beograd

4.0, 176m2(dve terase 8m2), 2/3, EG, interfon, internet, ktv, klima. Esad Pašina ulica nalazi se u centralnom delu opštine Voždovac, kraju... više

450.000€ (2 556 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 176m²
  • 2/3 spratova

Palilula, Karaburma - Dr Nika Miljanića, 51m2

Karaburma, Palilula, Beograd

Palilula, Karaburma - Dr Nika Miljanića 2.0, 51m2 (terasa 3m2), 1/4, norveški radijatori, interfon, podrum, parking U ponudi odličan renoviran... više

149.000€ (2 921 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 51m²
  • 1/4 spratova

Voždovac, Dušanovac - Ljube Nedića, 116m2 - PENTHOUSE

Dušanovac, Voždovac, Beograd

Voždovac, Dušanovac - Ljube Nedića 4.0, 116m2 (terasa), 7/7, toplotne pumpe, lift, telefon, interfon, garaža Ponuda stanova različitih struktura... više

323.640€ (2 790 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 116m²
  • 7/7 spratova

Čukarica, Banovo brdo - Karpoševa, 53m2

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

Čukarica, Banovo brdo - Karpoševa 2.0, 53m2 (terasa 3m2), 3/4, EG-podno grejanje, lift, interfon Odličan dvosoban stan u kvalitetnoj novogradnji... više

186.760€ (3 523 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 53m²
  • 3/4 spratova