Za upit stanovi Beograd hitno pronađeno 1827 oglasa

Stan za pordaju Cara Uroša ID#5991271

Dorćol, Stari Grad, Beograd

Stan za prodaju Cara Uroša U ulici Cara Uroša kod ugla sa Gospodar Jevremovom ulicom za prodaju stan uknjižene površine 31m2. Stan se nalazi... više

139.000€ (4 483 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 31m²
  • 1/1 spratova

Mirijevo , Centar, 3, 0 Odlican ID#5688

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

MIRJEVO,CENTAR, TROSOBAN STAN ADAPTIRAN U TROIPOSOBAN,ODLIČAN Ovaj fantastičan stan, funkcionalan, svetao i prostran, dvostrano orijentisan,... više

190.000€ (2 345 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 81m²
  • 5/10 spratova

3, 0/3, 5 lux renoviran uknjizen ID#5689

Banjica, Voždovac, Beograd

Funkcionalan odlicno osvetljen porodican stan sa 3 spavace sobe. Kompletno renoviran , maksimalno iskoriscen prostor, u cenu uracunat ugradni... više

260.000€ (3 209 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 81m²
  • 17/24 spratova

blok 62 , dvoiposoban, odmah useljiv ID#5700

Blok 62, Novi Beograd, Beograd

Uknjižen, izvorno dvoiposoban stan sa lođom, delimično renoviran, funkcionalan, sa dve odvojene spavaće sobe. Novi kuhinjski elementi. Stan... više

199.000€ (3 109 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • 18/19 spratova

SAVSKI VENAC CENTAR 136m2 , T , 280000e

Centar, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! TERASA 70 m2! RETKO! Centar, Durmitorska, 3.0, 136 m2 sa terasom od 70 m2 (66 m2 grejne povrsine + terasa... više

280.000€ (2 058 €/m²)

  • 3 soba
  • 136m²
  • 9.sprat

PRODAJA, 2.0 STAN SA GARAZNIM MESTOM, BW NIKA

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

Prodajemo luksuzan dvosoban stan u zgradi BW Nika.  Zgrada se nalazi u centru kompleksa Beograd na vodi, u neposrednoj blizini Savskog parka,... više

257.000€ (4 672 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²
  • 15.sprat

PRODAJA, 2.0 STAN , VUKOV SPOMENIK

Vukov Spomenik, Palilula, Beograd

Stan se nalazi u izuzetno lepoj i odrzavanoj zgradi, u blizini Ivankovacke ulice i Vukovog spomenika. Funkcionalnog je rasporeda, severo-istocno... više

240.000€ (4 528 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²
  • 1.sprat

ZVEZDARA MIRIJEVO 58m2 , 102043e

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

KVALITETNA NOVOGRADNJA U DELU MIRIJEVA SA KOMPLETNOM INFRASTRUKTUROM - BLIZU ŠKOLE, OBDANIŠTA, PREVOZA, SNABDEVANJA. POUZDAN INVESTITOR SA POTVRĐENOM... više

102.043€ (1 759 €/m²)

  • 3 soba
  • 58m²
  • 2.sprat

Vračar, Čubura, , 3.0, 82m2, 390000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 131423, V/V, lift(2), terasa, uknjizen, garaza, stambena zgrada. U neposrednoj blizini Cuburskog parka, u mirnoj i tihoj ulici,... više

390.000€ (4 756 €/m²)

  • 3 soba
  • 82m²
  • 5/5 spratova

Novi Beograd, Ledine, Beračka , 1.5, 34m2, 79000EUR

Ledine, Beograd

Agencijski ID: 130373, PR/III, telefon, terasa, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Na prodaju sredjen i potpuno... više

79.000€ (2 323 €/m²)

  • 2 soba
  • 34m²

Čukarica, Čukarička padina, Endija Vorhola, 2.0, 47m2, 174000EUR

Čukarička Padina, Beograd

Agencijski ID: 130126, VIII/X, klima, lift, terasa, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, dvoriste/basta, stambena... više

174.000€ (3 702 €/m²)

  • 2 soba
  • 47m²
  • 8/10 spratova

Vračar, Čubura, , 2.0, 37m2, 138000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 129077, II/II, klima, uknjizen, stambena zgrada. Ovaj sarmantan 2.0 stan, nalazi se na prestiznoj lokaciji u blizini Cuburskog... više

138.000€ (3 729 €/m²)

  • 2 soba
  • 37m²
  • 2/2 spratova