Za upit stanovi Beograd hitno pronađeno 1830 oglasa

ZVEZDARA MIRIJEVO 62m2 , 107870e

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

KVALITETNA NOVOGRADNJA U DELU MIRIJEVA SA KOMPLETNOM INFRASTRUKTUROM - BLIZU ŠKOLE, OBDANIŠTA, PREVOZA, SNABDEVANJA. POUZDAN INVESTITOR SA POTVRĐENOM... više

107.870€ (1 739 €/m²)

  • 3 soba
  • 62m²
  • Visoko prizemlje.sprat

Beograd - Voždovac, Autokomanda, Milovana Marinkovića - lep, moderan stan na odl

Autokomanda, Beograd

Beograd - Voždovac, Autokomanda, Milovana Marinkovića70m2, 2.0, CG, psut/3 Na prodaju izuzetno prijatan i prostran dvosoban stan površine 70... više

185.000€ (2 642 €/m²)

  • 2 soba
  • 70m²

Beograd, Voždovac, Lekino brdo - Veselina Masleše 50.93m2+10.45m2 dvorište

Lekino Brdo, Beograd

Beograd, Voždovac, Lekino brdo - Veselina Masleše PR/3, 2.5, 50.93m2+10.45m2 dvorište, Podno grejanje, Lift Na prodaju dvoiposoban stan u... više

183.500€ (3 008 €/m²)

  • 3 soba
  • 61m²

Rakovica, Snežane Hrepevnik, 63m2 ID#1606

Centar, Rakovica, Beograd

PRODAJA STANA – RAKOVICA – SNEŽANE HREPEVNIK – 63m²-164.000.00 eur Na prodaju uknjižen, kompletno renoviran stan površine 63m², smešten u ulici... više

164.000€ (2 603 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 63m²
  • 3/3 spratova

Julino Brdo, 2, 0, 43m2 ID#1549

Julino Brdo, Čukarica, Beograd

U prodaji dvosoban stan, renoviran i potpuno namešten, koji se nalazi u najlepšem delu Julinog Brda (veoma miran kraj,) sa potpuno razvijenom... više

105.000€ (2 441 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 43m²
  • Polusuteren/4 spratova

Mirijevo– moderan stan, novogradnja lux ID#1579

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

NOVOGRADNJA MIRIJEVO – MODERAN STAN U PRIRODNOM OKRUŽENJU Cena stana je 101 500 eur sa uračunatim PDV(10%) Predstavljamo vam jedinstvenu priliku... više

101.500€ (2 537 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • 4/4 spratova

Dorćol, Kej , trosoban stan i parking ID#1634

25. maj, Stari Grad, Beograd

Prodaja trosobnog stana – Dorćol, 72m², 1. sprat, parking U ponudi je izuzetno funkcionalan trosoban stan površine 72m², smešten na 1. spratu... više

348.000€ (4 833 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 72m²
  • 1/5 spratova

Voždovac, Banjica, Bulevar JNA, 1.5, 31m2, 140000EUR

Banjica, Beograd

Agencijski ID: 132267, IV/VII, klima, lift, telefon, terasa, uknjizen, garaza, parking, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više

140.000€ (4 516 €/m²)

  • 2 soba
  • 31m²
  • 4/7 spratova

Stari grad, Kalemegdan, Cara Uroša, 1.0, 40m2, 168000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 131903, IV/V, klima, uknjizen, renoviran, ulaz mermerni, stara gradnja, fasada dobra. Odlican stan na 4. spratu Bez Lifta. Zapadno... više

168.000€ (4 200 €/m²)

  • 1 soba
  • 40m²
  • 4/5 spratova

Rakovica, Miljakovac, Čelebićka, 1.5, 40m2, 112200EUR

Miljakovac, Beograd

Agencijski ID: 131337, uknjizen, parking. Prodaje se lep, funkcionalan i svetao stan u jednom od najlepsih i najmirnijih delova Miljakovca.... više

112.200€ (2 805 €/m²)

  • 2 soba
  • 40m²

Novi Beograd, Blok 21, Bulevar Mihajla Pupina, 2.0, 77m2, 236000EUR

Blok 21 (10 Gimnazija), Beograd

Agencijski ID: 130250, V/V, uknjizen. Na prodaju stan na odlicnoj mikro lokaciji. Dvostrano orjentisan. Sastoji se iz: hodnika, kupatila, dve... više

236.000€ (3 064 €/m²)

  • 2 soba
  • 77m²
  • 5/5 spratova

Savski venac, Beograd na vodi, BW King`s Park, 2.0, 54m2, 290000 EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Ekskluzivna zgrada koja se odlikuje najvišim standardom luksuza i kvaliteta - King's Park nalazi se do samog Savskog parka sa direktnim pristupom... više

290.000€ (5 370 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 5/15 spratova