Za upit stanovi Beograd dvosoban pronađeno 454 oglasa

Palilula, Karaburma - Patrisa Lumumbe, 60m2

Karaburma, Palilula, Beograd

Palilula, Karaburma - Patrisa Lumumbe 2.0, 60m2 (terasa 9m2), VPR/5, TA, telefon, interfon, podrum U ponudi dvosoban stan na Karaburmi, smešten... više

160.000€ (2 666 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 60m²
  • vp/9 spratova

Zvezdara, Mali Mokri Lug - Pešterska, 62m2 - IDEALNO ZA INVESTITORE, 3a

Mali mokri lug, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Mali Mokri Lug - Pešterska - IDEALNO ZA INVESTITORE 2.0, 62m2, PR/1, TA, telefon, podrum, parking Stan u prizemlju porodične kuće,... više

130.000€ (2 096 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • Prizemlje/1 spratova

Vračar, Krunski venac - Njegoševa 62m2

Krunski venac, Vračar, Beograd

2.0, 62m2, 5/6, CG, lift, interfon, ktv, video nadzor, parking Njegoševa ulica je smeštena u srcu Vračara i jedna je od retkih ulica koje još... više

290.000€ (4 677 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • 5/6 spratova

Savski venac, Centar, Vojvode Milenka, 2.0, 45m2, 250000EUR

Kneza Miloša (centar), Beograd

Agencijski ID: 132023, III/V, klima, lift, terasa, uknjizen, parking, podrum, stambena zgrada. Prodaje se potpuno renoviran, dvosoban stan povrsine... više

250.000€ (5 555 €/m²)

  • 2 soba
  • 45m²
  • 3/5 spratova

Vračar, Hram Svetog Save, Mutapova, 1.5, 46m2, 225000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 131913, I/III, telefon, uknjizen, podrum. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901... više

225.000€ (4 891 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 1/3 spratova

Vračar, Kalenić pijaca - Hadži Đerina, 74m2

Kalenić, Vračar, Beograd

Vračar, Kalenić pijaca - Hadži Đerina 2.0, 74m2 (tri terase 6m2), 3/4, CG, klima, lift, interfon, podrum, parking U ponudi za prodaju veoma... više

310.000€ (4 189 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 74m²
  • 3/4 spratova

Zvezdara, Zvezdarska šuma, Ledinačka, 1.5, 38m2, 163200EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 131858, VI/VI, lift, terasa, novogradnja, garaza, parking, stambena zgrada. Namesten stan u novogradnji, odlicno lokacijski pozicioniran.... više

163.200€ (4 294 €/m²)

  • 2 soba
  • 38m²
  • 6/6 spratova

Rakovica, Kanarevo brdo, Ivana Mičurina, 2.0, 49m2, 148000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 131035, III/IV, klima, terasa, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, fasada dobra, parking, dvoriste/basta, podrum, stambena zgrada.... više

148.000€ (3 020 €/m²)

  • 2 soba
  • 49m²
  • 3/4 spratova

Novi Beograd, Blok 3 - Bulevar Zorana Đinđića 62m2

Blok 3, Novi Beograd, Beograd

2.0, 51m2 + terasa od 11m2, 8/9, lift, renoviran, internet, interfon, klima, ktv Stan se nalazi na Novom Beogradu, u Bloku 3. Ovaj deo ‘’starog’’... više

226.000€ (3 645 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • 8/9 spratova

Palilula, Karaburma - Dr Nika Miljanića, 51m2

Karaburma, Palilula, Beograd

Palilula, Karaburma - Dr Nika Miljanića 2.0, 51m2 (terasa 3m2), 1/4, norveški radijatori, interfon, podrum, parking U ponudi odličan renoviran... više

149.000€ (2 921 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 51m²
  • 1/4 spratova

Čukarica, Banovo brdo - Karpoševa, 53m2

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

Čukarica, Banovo brdo - Karpoševa 2.0, 53m2 (terasa 3m2), 3/4, EG-podno grejanje, lift, interfon Odličan dvosoban stan u kvalitetnoj novogradnji... više

186.760€ (3 523 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 53m²
  • 3/4 spratova

Vračar, Kalenić pijaca - Sinđelićeva, 58m2

Kalenić, Vračar, Beograd

Vračar, Kalenić pijaca - Sinđelićeva 2.0, 58m2 (terasa 10m2), PR/11, CG, lift U ponudi trostrano orijentisan stan, okrenut ka parku, u zgradi... više

234.000€ (4 034 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 58m²
  • Prizemlje/11 spratova