Za upit stanovi Beograd Centar ne prizemlje ne potkrovlje pronađeno 653 oglasa

Prodaja stanova Beograd – novogradnja Železnik, jednosobni, dvosobni i troso

Železnik, Čukarica, Beograd

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, moderna novogradnja u Železniku (opština Čukarica), koja obuhvata širok izbor stanova različitih struktura... više

134.530€ (2 745 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 49m²
  • 2/6 spratova

Vračar, Neimar - Vardarska 47m2

Neimar, Vračar, Beograd

2.5, 47m2, 2/4, CG, interfon, internet, telefon, ktv Vračar je jedna od najlepših Beogradskih opština sa kompletno razvijenom infrastrukturom,... više

229.000€ (4 872 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 47m²
  • 2/4 spratova

Železnik, Čukarica, Beograd

197.320€ (2 703 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 73m²
  • 2/6 spratova

Petosoban stan 162 m², III sprat, Obrenovac, Rojkovac – 262 000 € (NAMEŠT

Rvati, Obrenovac, Beograd

• Na prodaju petosoban stan, površine 162 m², u Obrenovcu, naselje Rojkovac, koji se nalazi na trećem spratu stambene zgrade (potkrovlje).... više

262.000€ (1 617 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 162m²
  • 3.sprat

Železnik, Čukarica, Beograd

211.755€ (2 714 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 78m²
  • 2/6 spratova

Prostran porodični stan od 97m² u srcu Obrenovca – samo 200m od gradskog tr

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

U prodaji je izuzetno komforan trosoban stan površine 97m², smešten na drugom spratu kvalitetno održavane zgrade, u jednoj od najtraženijih... više

192.000€ (1 979 €/m²)

  • soba
  • 97m²
  • .sprat

KNEZ MIHAILOVA – APARTMANI – RUSKI CAR

Knez Mihailova, Stari Grad, Beograd

Predstavljamo vam ekskluzivnu ponudu na najprestiznijoj poziciji u Beogradu. Investicija kakva se retko pojavljuje na trzistu. Devet moderno... više

1.390.000€ (6 780 €/m²)

  • 9.0 soba
  • 205m²
  • 4.sprat

PRODAJA, 3.0 STAN NA BANJICI SA GARAZNIM MESTOM

Banjica, Vozdovac, Beograd

U ponudi je trosoban stan na Banjici, smesten u novoj modernoj zgradi izgradjenoj po savremenim standardima uz koriscenje kvalitetnih materijala.... više

205.000€ (3 153 €/m²)

  • 3 soba
  • 65m²
  • 1.sprat

Palilula, Tašmajdan – Stanoja Glavaša, 103m2

Tašmajdan, Palilula, Beograd

Palilula, Tašmajdan – Stanoja Glavaša 3.0, 103m2 (lođa 6m2), 2/3, CG, interfon Na obodu samog centra grada, neposredno uz Botaničku baštu,... više

419.000€ (4 067 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 103m²
  • 2/3 spratova

Novi Beograd, Blok 3 - Bulevar Zorana Đinđića 62m2

Blok 3, Novi Beograd, Beograd

2.0, 51m2 + terasa od 11m2, 8/9, lift, renoviran, internet, interfon, klima, ktv Stan se nalazi na Novom Beogradu, u Bloku 3. Ovaj deo ‘’starog’’... više

226.000€ (3 645 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • 8/9 spratova

+VRAČAR VN 3809

Krunski venac, Vračar, Beograd

Retka prilika na tržištu!!! Na prodaju – dvosoban salonac u srcu Vračara, ulica Prote Mateje. U ponudi je izuzetan dvosoban salonac površine... više

290.000€ (4 603 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 63m²
  • 2/6 spratova

Voždovac, Šumice - Kruševačka, 63m2

Šumice , Voždovac, Beograd

Voždovac, Šumice - Kruševačka 2.0, 63m2 (terasa 6m2), 4/4, CG, lift, klima, video nadzor, video interfon U jednoj od najpoželjnijih rezidencijalnih... više

160.000€ (2 539 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 63m²
  • 4/4 spratova