Za upit stanovi Beograd 50000 pronađeno 1831 oglasa

Petlovo brdo, Gočka, 62m2+25m2, 1 ar dvorišta ID#1640

Petlovo Brdo, Rakovica, Beograd

Petlovo brdo, Gočka ulica, dvosoban stan adaptibilan u trosoban, prvi sprat, grejanje na gas, 2 terase, tavanski prostor, dvorište 1 ar, cena... više

115.000€ (1 854 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • 1/1 spratova

Borča centar, 2, 0, 4/4, uknjižen ID#1603

Borča, Palilula, Beograd

U centru beogradskog naselja Borca, nalazi se ovaj svetao, dvosoban stan. Stan je uknjižen, sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog... više

110.000€ (2 682 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 4/4 spratova

Zvezdara, Mirijevo, Aleksandra Bugarskog - Stan 50m2, 116254e (uračunat PDV)

Mirijevo, Beograd

U prilici smo da vam ponudimo dvosoban stan u izgradnji u novom projektu kompleksa koji se sastoji od dva objekta pod nazivom "Mirijevski vrtovi",... više

116.254€ (2 372 €/m²)

  • 2 soba
  • 49m²
  • 4/4 spratova

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 1.5, 57m2, 105450EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130619, III/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar,... više

105.450€ (1 850 €/m²)

  • 2 soba
  • 57m²
  • 3.sprat

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 2.0, 57m2, 105450EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130609, IV/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar,... više

105.450€ (1 850 €/m²)

  • 2 soba
  • 57m²
  • 4.sprat

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 1.5, 57m2, 105450EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130618, I/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar,... više

105.450€ (1 850 €/m²)

  • 2 soba
  • 57m²
  • 1.sprat

STANOVI U NOVOGRADNJI - 39.40m2, III sprat – BESPLATNO PARKING MESTO! Beograd

Ledine, Novi Beograd, Beograd

STANOVI U NOVOGRADNJI OD 30m2 DO 57m2 – BESPLATNO PARKING MESTO! Beograd, Ledine U prilici smo da vam ponudimo stanove u novogradnji u savremeno... više

117.000€ (3 000 €/m²)

  • soba
  • 39m²
  • 3/4 spratova

Rakovica, Kneževac - 17. oktobra

Kneževac, Rakovica, Beograd

3.0, 67m2 od čega je terasa 9.33m2, prizemlje, TA, KTV, internet, parking U urbanoj zoni naselja, u okruženju privatnih kuća i stambenih zgrada,... više

117.000€ (1 746 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 67m²
  • Prizemlje

Zvezdara, Mirijevo, Ladne vode, 2.0, 41m2, 117500 EUR

Mirijevo, Beograd

Funkcionalan dvosoban stan, na 2. spratu četvorospratnice izgrađene 2010. godine. Uknjižena površina stana je 41 m2, od prostorija ima ulazni... više

117.500€ (2 865 €/m²)

  • 2 soba
  • 41m²
  • 2/4 spratova

Zvezdara, Mirijevo I - Ladne vode 41m2

Mirijevo I, Zvezdara, Beograd

2.0, 41m2(terasa), 2/4, EG, klima, interfon, internet, ktv, bez ulaganja Stan se nalazi u srednjem delu mirne ulice Ladne vode, koja se nalazi... više

117.500€ (2 865 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 2/4 spratova

Rakovica, Kneževac - Prvoboraca 36m2

Kneževac, Rakovica, Beograd

1.5, 36m2 (lođa), 1/3, EG, interfon, internet, KTV Ulica Prvoboraca spaja naselje Vidikovac sa Ulicom Sedamnaesti oktobar, sa uređenim trotoarima... više

112.000€ (3 111 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • 1/3 spratova

+ZVEZDARA VN 3796

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

Mirijevo, Dragoslava Srejovića. Zgrada novije gradnje, dvosoban namešten stan površine 33m²+5m2 terasa na drugom spratu. Stan ima veliku terasu,... više

118.000€ (3 105 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 38m²
  • 2.sprat