Za upit stanovi Beograd 50000 pronađeno 1831 oglasa

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 1.5, 55m2, 101850EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130600, II/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar,... više

101.850€ (1 851 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²
  • 2.sprat

Novi Beograd, Ledine, Kolumbova , 2.0, 51m2, 102000EUR

Ledine, Beograd

Agencijski ID: 108805, NPR/III, uknjizen, novogradnja, parking. EXTRA PONUDA, Uknjizen stan, 2.0 NPR, odlicna lokacija. Uknjizen 1/1. Ne moze... više

102.000€ (2 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²

Zemun, Zemun polje, Jeremije Stanojevića, 2.5, 57m2, 105500 EUR

Zemun Polje, Beograd

Nov, neuseljavan stan. Odlično iskorišćen prostor, mali hodnik, veliki dnevni boravak u čijem sklopu je kuhinja, dve spavaće sobe, prostrano... više

105.500€ (1 850 €/m²)

  • 3 soba
  • 57m²
  • 1/1 spratova

Mladenovac, Mladenovac (mesto), , 3.0, 71m2, 103000EUR

Mladenovac (mesto), Beograd

Agencijski ID: 124785, I/III, parking. U ponudi je svetao i prozracan stan, juzno orijentisan, sto mu tokom celog dana obezbedjuje obilje prirodne... više

103.000€ (1 450 €/m²)

  • 3 soba
  • 71m²
  • 1/3 spratova

Zvezdara, Đeram pijaca - Đakovačka, 37m2

Đeram, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Đeram pijaca - Đakovačka 2.0, 37m2, 1/1, TA Prodaje se svetao, dvosoban stan na prvom spratu. Sastoji se od dnevnog boravka sa... više

114.000€ (3 081 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 37m²
  • 1/1 spratova

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 2.0, 56m2, 103600EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130495, PR/. Prodaja stanova u novogradnji – Radio Far, Surcin U ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u izgradnji, smesten... više

103.600€ (1 850 €/m²)

  • 2 soba
  • 56m²

Palilula, Borča, JNA, 2.5, 45m2, 104000EUR

Borča Iii, Beograd

Agencijski ID: 117664, VI/VI, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Prodaje se nov... više

104.000€ (2 311 €/m²)

  • 3 soba
  • 45m²
  • 6/6 spratova

Zemun, Centar, Radoja Dakića, 2.0, 43m2, 114900EUR

Zemun (centar), Beograd

Agencijski ID: 129336, PR/I, dupleks, klima, uknjizen, stara gradnja. U mirnoj ulici u centru Zemuna, u ambijentu starog gradskog jezgra, prodaje... više

114.900€ (2 672 €/m²)

  • 2 soba
  • 43m²

Čukarica, Bele vode, Ogista Bopa, 2.0, 46m2, 115000 EUR

Bele Vode, Beograd

Na prodaju dvosoban stan od 46m2 na Belim vodama u zgradi starije gradnje. Stan se nalazi na prvom spratu od dva. Po strukturi je dvosoban,... više

115.000€ (2 500 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²

Fontana - Studentska 30kvm

Fontana, Novi Beograd, Beograd

Na odličnoj lokaciji u blizini Fontane nalazi se ovaj jednosoban stan. Prostorije: kuhinja sa trpezarijom, dnevna soba i kupatilo. Bez ulaganja... više

115.000€ (3 833 €/m²)

  • 1 soba
  • 30m²
  • Prizemlje

Trosoban stan 68 m2, I sprat, Obrenovac – centar 115.000e

Obrenovac, Beograd

Na prodaju trosoban stan ukupne površine 68 m2, I sprat, koji se nalazi na izuzetnoj lokaciji u centru Obrenovca. Sastoji se od ulaznog hodnika,... više

115.000€ (1 691 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 68m²
  • 1/3 spratova

Stari Cerak, Antona Aškerca, 35m2, lođa ID#1651

Cerak, Čukarica, Beograd

Stan se nalazi na atraktivnoj lokaciji, sa lepim pogledom na uređeni parking i dečije igralište. U neposrednoj blizini nalaze se svi važni... više

115.000€ (3 285 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 35m²
  • Visoko prizemlje/2 spratova