Za upit stanovi Beograd 50000 pronađeno 1819 oglasa

Stari grad, Obilićev venac, Marsala Birjuzova, 3.0, 72m2, 370000EUR

Centar (uži), Beograd

Agencijski ID: 122314, II/IV, klima, salonski, terasa, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, podrum, stambena zgrada. Predstavljamo... više

370.000€ (5 138 €/m²)

  • 3 soba
  • 72m²
  • 2/4 spratova

Voždovac, Autokomanda, Vojvode Stepe, 4.0, 124m2, 434000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 40762, II/V, lift(2), nov luks, novogradnja, stambena zgrada. Odmah useljiv. Najkvalitetniji materijali, mermerni ulaz.Alu stolarija... više

434.000€ (3 500 €/m²)

  • 4 soba
  • 124m²
  • 2/5 spratova

Stari grad, Andrićev venac - Kneza Miloša 113m2

Andrićev Venac, Stari Grad, Beograd

4.5, 113m² (terasa), 2/5, CG, lift, salonac, interfon, internet, KTV, klima, ostava, podrum Kneza Miloša, neposredno uz Andrićev venac, predstavlja... više

435.000€ (3 849 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 113m²
  • 2/5 spratova

Beograd, Vračar - Kalenić pijaca, Maksima Gorkog 3.0, 96m2, 2/5

Kalenić Pijaca, Beograd

Beograd, Vračar - Kalenić pijaca, Maksima Gorkog 3.0, 96m2, 2/5, TA Na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, u neposrednoj blizini Kalenić... više

405.000€ (4 218 €/m²)

  • 3 soba
  • 96m²
  • 2/5 spratova

ZVEZDARA CRVENI KRST 87m2 , T , 389000e

Crveni Krst, Zvezdara, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Crveni krst, Vojislava Ilica, 3.5, 87 m2 sa terasom, IV od VIII spratova, toplotne pumpe, telefon, lift,... više

389.000€ (4 471 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 87m²
  • 4.sprat

BW MAGNOLIA – LUX 3.0, DVE GARAZE

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

Luksuzan, komforan, trosoban stan, u zgradi BW Magnolia, jedinoj premium niskospratnici u renomiranom kompleksu Beograd na vodi. Nekretnina... više

440.000€ (4 680 €/m²)

  • 3 soba
  • 94m²
  • 4.sprat

PRODAJEMO PETOSOBAN SALONAC NA STAROM GRADU

Stari Grad, Stari Grad, Beograd

Centar Beograda, Stari grad, je oduvek bio pozejlna lokacija, kako za zivot tako i za razne poslovne delatnosti. Na nekoliko minuta hoda je... više

440.000€ (3 410 €/m²)

  • 5 soba
  • 129m²
  • 3.sprat

PRODAJA, BW PARKVIEW, 3.0, PERFEKTAN

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

Izuzetan, dvostrano orijentisan stan(jug - zapad), sa divnim i ocaravajucim panoramskim pogledom prema reci i gradskom jezgru. Nekretnina se... više

395.000€ (4 759 €/m²)

  • 3 soba
  • 83m²
  • 23.sprat

Savski venac, Beograd na vodi, Hercegovačka, 3.0, 72m2, 395000EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Agencijski ID: 94809, XII/XVI, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, podrum. Prelep i potpuno namesten,... više

395.000€ (5 486 €/m²)

  • 3 soba
  • 72m²
  • 12/16 spratova

PORODIČNI DOM SA VELIKIM DVORIŠTEM - Vlasnik

Cara Dušana, Zemun, Beograd

Stan u novogradnji kompletno sređen i opremljen 2026. Površina od 65m2 se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila, toaleta, garderobera a kuhinja... više

396.000€ (4 658 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 85m²
  • Visoko prizemlje/2 spratova

Na prodaju moderan trosoban stan u novogradnji – Palata Cvijićeva

Botanička bašta, Palilula, Beograd

Prodaje se trosoban stan u luksuznoj novogradnji, idealan za porodicu ili investiciju. Karakteristike stana: Dve odvojene spavaće sobe Prostran... više

380.000€ (5 846 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 65m²
  • 6/8 spratova

Stari grad, Terazije, Kraljice Natalije, 3.0, 95m2, 380000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 14865, V/VII, klima, lift, terasa, uknjizen, luks renoviran, ulaz mermerni, podrum, deljiv, stambena zgrada. Kompletno renoviran... više

380.000€ (4 000 €/m²)

  • 3 soba
  • 95m²
  • 5/7 spratova