Vračar centar, Vračar, Beograd
Vračar, centar - Resavska 3.0, 86m2 (lođa 3m2), 2/3, CG, interfon, podrum U ponudi izvanredan salonski stan smešten u odlično održavanoj predratnoj... više
320.000€ (3 720 €/m²)
Kopitareva Gradina, Stari Grad, Beograd
Na prodaju trosoban stan površine 61 m² sa terasom od 10 m² i podrumom od 6 m². Smešten je na prvom spratu zgrade od ukupno dva sprata, na odličnoj... više
320.000€ (5 245 €/m²)
Kalenic, Vracar, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kalenic, Topolska, 3.0, 82 m2 sa terasom, II od II sprata, eg, bez lifta, interfon, ktv, internet, klima,... više
320.000€ (3 902 €/m²)
Profesorska Kolonija, Palilula, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Profesorska kolonija, Osmana Djikica, 4.0, 160 m2 sa 2 terase, II od III sprata, dupleks, mermerni radijatori,... više
320.000€ (2 000 €/m²)
Airport City Belgrade, Novi Beograd, Beograd
U ponudi je luksuzan stan u prestižnom kondominijumu Wellport, prvom pravom kompleksu sa akcentom na privatnost i sigurnost. Ovaj stan na prizemlju... više
344.999€ (3 791 €/m²)
Višnjička Banja, Beograd
Agencijski ID: 128126, II/II, dupleks, klima, terasa(2), nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, deljiv, stambena zgrada. Fantastican... više
297.000€ (2 200 €/m²)
Vitanovačka, Voždovac, Beograd
4.0 Vitanovačka, novogradnja,penthaus,eg,t,parking Novogradnja s gradjevinskom dozvolom, uskoro useljiva.Funkcionalan raspored, prostrane sobe,... više
310.000€ (3 100 €/m²)
Gornji Grad, Zemun, Beograd
Zemun, Gornji grad - Šumadijska 4.0, 98m2 (dve lođe 7m2), 2/3, podno grejanje, klime, lift, interfon, garaža U ponudi je četvorosoban stan... više
323.000€ (3 295 €/m²)
Gradska bolnica, Zvezdara, Beograd
Zvezdara, Gradska bolnica - Čingrijina 4.0, 104m2 (lođa 13m2), 3/6, CG, lift Prodaje se izuzetan četvorosoban stan. Prostorije: veliki ulazni... više
348.000€ (3 346 €/m²)
Gradska bolnica, Zvezdara, Beograd
4.0, 104m2(lođa), 3/6, lift, CG, klima, interfon, internet, telefon, ktv, podrum Čingrijina ulica je smeštena između Zvezdarske šume, Bulbudera... više
348.000€ (3 346 €/m²)
Gradska bolnica, Zvezdara, Beograd
Prodajemo kompletno renoviran četvorosoban stan, u Čingrijinoj ulici, u neposrednoj blizini Gradske bolnice i Zvezdarske šume. 4.0, 104m2(lođa),... više
348.000€ (3 346 €/m²)
25. maj, Stari Grad, Beograd
Prodaja trosobnog stana – Dorćol, 72m², 1. sprat, parking U ponudi je izuzetno funkcionalan trosoban stan površine 72m², smešten na 1. spratu... više
348.000€ (4 833 €/m²)