Za upit stanovi Nis pronađeno 561 oglasa

MODERAN DVOSOBAN STAN U NOVOGRADNJI – SMART GREJANJE I VRHUNSKI MATERIJALI

Palilula, Niš

Prodaje se funkcionalan stan površine 51m² u kvalitetnoj novogradnji. Stan je odlično organizovan i sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i... više

134.640€ (2 640 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 51m²
  • 4/5 spratova

Dvosoban stan na Somborskom bulevaru

Somborska, Pantelej, Niš

Na prodaju funkcionalan i moderno projektovan dvosoban stan površine 45,57 m² (sa lodjom), smešten na I, II ili III spratu. Stan se sastoji... više

80.500€ (1 750 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 46m²
  • 2/4 spratova

PRODAJE SE JEDNOIPOSOBAN STAN U NOVOGRADNJI – CRVENI PEVAC / ČAIR

Crveni pevac, Medijana, Niš

Na prodaju funkcionalan jednoiposoban stan površine 38 m², smešten na 3. spratu moderne novogradnje, na odličnoj lokaciji između Crvenog Pevca... više

99.000€ (2 605 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 38m²
  • 3/3 spratova

Trosoban stan u novogradnji

Knjaževačka, Pantelej, Niš

Prodaju savremeno koncipiran stan u kvalitetnoj novogradnji, površine 53m², na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu. Stan odiše funkcionalnošću... više

111.000€ (2 094 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 53m²
  • 3/4 spratova

Na prodaju stan sa dve spavaće sobe na Somborskom bulevaru

Somborska, Pantelej, Niš

Na prodaju funkcionalan i moderno projektovan trosoban stan površine 53,81 m² (sa balkonom), u objektu koji je trenutno u izgradnji. Stan se... više

94.500€ (1 750 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 54m²
  • 2/3 spratova

Nov 5.0 stan na Bulevaru Nemanjica

Bulevar Nemanjica, Medijana, Niš

Na prodaju nov, neuseljavan petosoban stan u kvalitetnoj novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija – Bulevar Nemanjića. Stan se nalazi... više

361.200€ (2 345 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 154m²
  • 4/6 spratova

Na prodaju troiposoban stan- Svetosavski park

Bulevar Nemanjica, Medijana, Niš

**Prodaja troiposobnog stana – Bulevar Nemanjića, Niš** Na prodaju troiposoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Nišu – Bulevar Nemanjića,... više

180.000€ (2 117 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 85m²
  • 7/10 spratova

NA PRODAJU DVOSOBAN STAN U NOVOGRADNJI U DUVANISTU

Duvanište, Medijana, Niš

Na prodaju dvosoban stan u novogradnji, dostupan na 1. spratu zgrade sa liftom na idealnoj lokaciji u Duvanistu. Kvadratura: 45, 41m² Sastoji... više

108.000€ (2 400 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 45m²
  • 1/4 spratova

NA PRODAJU STANOVI U NOVOGRADNJI- DUVANIŠTE

Duvanište, Medijana, Niš

Na prodaju stanovi u novogradnji na idealnoj i traženoj lokaciji u Duvaništu, između Zone 2 (Bulevar Nemanjića) i centra Duvaništa, u ponudi... više

2.400€ (60 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 40m²
  • /4 spratova

Prodaja, Stan, Niš, Medijana, Pravni fakultet

Pravni fakultet, Medijana, Niš

više

226.600€ (2 060 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 110m²
  • 2.sprat

Na prodaju komforan četvorosoban stan kod Pravnog...

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju komforan četvorosoban stan kod Pravnog/Ekonomskog fakulteta. Uknjižena površina stana je 109m2, nalazi se na II spratu u zgradi... više

227.000€ (1 973 €/m²)

  • 4 soba
  • 115m²
  • 2.sprat

Dvosoban stan kod Pantelejske crkve

Knjaževačka, Pantelej, Niš

Moderan dvosoban stan u novogradnji – odličan raspored. Na prodaju dvosoban stan površine 50,90 m² (neto sa lodjom), smešten na I, II ili III... više

107.000€ (2 098 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 51m²
  • 2/4 spratova